"Вічне слово Тараса Шевченка"

[if {option-img}=true] <p><strong>З нагоди 209 - річниці від дня народження великого Кобзаря - Тараса Григоровича Шевченка</strong>, у Херсонському інституті було проведено літературну годину : “Вічне слово Тараса Шевченка ”, метою якої є привернути увагу студентів до поетичного слова Т. Г. Шевченка, виховувати справжнiй патріотизм, який включає любов до рiдноï мови, до України. <br /> Гортаючи сторінки творчості генія, студенти усвідомлюють, що Тарас Шевченко це більше, ніж митець. Ця людина давно стала символом, знаком, легендою. <br />Його творчість - не просто поетичні рядки, а філософія і мудрість.</p>
<p>💙💛 І на оновленій землі врага не буде, супостата,</p>
<p>а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.</p>
<p>Т. Шевченко, 1860 р.💙💛</p> [/if {option-img}=true]

10 мар 2023

383

0

З нагоди 209 - річниці від дня народження великого Кобзаря - Тараса Григоровича Шевченка, у Херсонському інституті було проведено літературну годину : “Вічне слово Тараса Шевченка ”, метою якої є привернути увагу студентів до поетичного слова Т. Г. Шевченка, виховувати справжнiй патріотизм, який включає любов до рiдноï мови, до України.
Гортаючи сторінки творчості генія, студенти усвідомлюють, що Тарас Шевченко це більше, ніж митець. Ця людина давно стала символом, знаком, легендою.
Його творчість - не просто поетичні рядки, а філософія і мудрість.

💙💛 І на оновленій землі врага не буде, супостата,

а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.

Т. Шевченко, 1860 р.💙💛

Вернуться