[if {option-img}=true] [/if {option-img}=true]

29 мая 2022

70

0

19 травня, в Херсонському інституті МАУП відбулася традиційна VIII НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ УЧЕНИХ ТА СТУДЕНТІВ (ДО ДНЯ НАУКИ) «СУЧАСНИЙ  МЕНЕДЖМЕНТ: ТЕОРЕТИЧНІ ПОШУКИ ТА ПРАКТИЧНІ ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ». Конференція щорічна традиційна, але умови, звичайно, не традиційні. Війна… Але ми знайшли в собі сили та бажання провести запланований захід.

Програма конференції складалася з двох частин. Пленарне засідання включало в себе проведення круглого столу на тему: «Вища освіта в умовах війни: проблеми та виклики». Метою круглого столу було обговорення різних моделей вищої освіти в умовах війни, які стануть у нагоді українським викладачам та студентам під час подолання перепон та труднощів війни.

В межах другої частини конференції зібралися молоді вчені та студенти навколо проблем менеджменту та економіки нашої країни в умовах війни.

Серед доповідачів були освітяни та науковці з різних куточків нашої країни: Запоріжжя, Одеса, Херсон, Донецьк, Київ, Харків, Маріуполь. Доповідачі поділилися досвідом організації навчального процесу в умовах війни в своїх ВНЗ.

Дякуємо всім за участь у конференції! Разом переможемо!!!

Вернуться