[if {option-img}=true] [/if {option-img}=true]

26 окт 2021

1127

0

УВАГА КОНКУРС❗

 👉 Соціальний проєкт "Sсholarship в Україні" існує вже 4 роки та організовує вже VІІІ конкурc для здобувачів вищої освіти.

 За цей період загалом "Sсholarship в Україні"  допоміг 69 студентам та видав 24 гранти на навчання.

 ☝️ В сучасних умовах під час пандемії цей конкурс є як ніколи актуальним, щоб українські студенти відчули підтримку у непростий час та не втратили надію у достойне майбутнє.

  📌 У VІІІ конкурсі "Sсholarship в Україні" переможцю надається грант на навчання у розмірі 15 000 грн. Грант можна використати на сплату навчання в навчальному закладі або будь-яких освітніх курсів. Студенти, які посядуть 2 і 3 місце отримають грошові сертифікати на 4000 грн та 2000 грн відповідно.

 

Участь у конкурсі безкоштовна❗

 ✔ Взяти участь може здобувач освіти 1-5 курсу (в т.ч. і магістри), незважаючи на фаховий напрям навчання. 

 ✔ Студенту необхідно написати аналітичну статтю на запропоновану організаторами тему та надіслати на поштову скриньку [email protected] для оцінки журі.

 ✔ Подати заявку на участь та ознайомитися з умовами можна на сторінці проєкту грантонадавача:

  • І грант з теми «Промоакційний маркетинг — міф просування чи невід’ємна частина виживання у конкурентній боротьбі на ринку?» детальніше за посиланнямhttps://promocodius.com/ua/konkurs

Готові роботи приймаються до 16 лютого 2022 року. Захист робіт буде проведено онлайн у ZOOM.


Як проходили попередні конкурси «Sсholarship в Україні», можна ознайомитися на сайті проєкту https://scholarship.in.ua/uk/provedeni-konkursi/.

БАЖАЄМО УСПІХІВ❗

Вернуться