[if {option-img}=true] [/if {option-img}=true]

26 апр 2021

310

0

         26 квітня 2021 року в Херсонському інституті МАУП студенти спеціальності «Психологія» взяли участь у тренінгу «Шляхи вирішення конфліктів серед студентської молоді», метою якого було відпрацювання навичок медіації серед конфліктуючих сторін.

Упродовж тренінгу студенти сформували знання про конфлікт, навчилися раціонально й послідовно діяти в конфліктних ситуаціях; контролювати власні емоції та дії. Корисною стала інформація про профілактику конфліктів у студентському колективі та формування сприятливого толерантного освітнього середовища через ознайомлення студентів із причинами конфліктів, розвиток розпізнавання ними власних конфліктних стилів поведінки та ефективних шляхів вирішення деструктивних ситуацій, які були продемонстровані у структурі тренінгу.

Під час тренінгу основна увага приділялася практичним управам, що надало змогу сформувати позитивне ставлення до людей, мотивувати бажання володіти навичками конструктивного спілкування й соціальної взаємодії.

Активність учасників та професіоналізм модератора Тетяни Храпко дали змогу провести тренінг на високому методичному рівні.

Організатори: Тетяна Храпко, Олена Бовдир, Марина Богомолова.

Вернуться