[if {option-img}=true] [/if {option-img}=true]

30 мар 2021

393

1

5 березня 2021 року в Херсонському інституті МАУП панувала святкова весняна атмосфера, адже усіх жінок і дівчат вітали з Міжнародним жіночим днем.

  💐 Кожного року за традицією в нашому інституті напередодні 8 березня всіх жінок зустрічають з квітами та привітаннями. Студенти підготували святковий концерт та вітали піснями, віршами, танцювальними композиціями .

 ☝️ З вітальними словами до прекрасної половини звернувся директор інституту Діденко Сергій Володимирович та побажав здоров’я, щастя та всіляких гараздів.

 Атмосфера свята була сповнена любов’ю і вдячністю до тих, хто є окрасою нашого життя – до жінок. Усім представницям чарівної статі, студенти всіх спеціальностей дарували зі сцени теплоту сердець, доброту посмішок, щирість побажань і гарний настрій 🎉

 Також до прекрасної половини звернувся перший заступник директора Вишневський Валентин Петрович.

Приєднався до привітань і єдиний представник сильної статі серед завідувачів кафедр Мкртчян Роман Сейранович.

Зі сцени лунали привітання та слова вдячності від ведучих Стаса та Іллі. Програма святкового концерту була динамічною та вишуканою, адже присвячувалась жінці.

 💃🕺 Родзинкою свята став танець, на який хлопці-студенти запросили прекрасну половину колективу Херсонського інституту МАУП. Ним вдалося зачарувати всіх присутніх.

 Приємним подарунком стали танцювальні та музичні номери від студентів 1 та 2 курсів.

Атмосфера свята панувала в залі ще довго, лунала приємна музика і усіх присутніх на обличчях були радісні посмішки 💝

Вітаємо Вас з 8 Березня!

Бажаємо, щоб Ваші серця належали тим, хто любить і обожнює Вас. Хай кожен день буде схожий на 8 березня, дарує прекрасні події і тільки чесних людей на життєвій дорозі!Кохайте самі і будьте завжди коханими, залишайтеся такими ж неповторними, ніжними і теплими! Щастя Вам, радості й удачі завжди і в усьому!

 

Вернуться