[if {option-img}=true] [/if {option-img}=true]

29 янв 2021

609

2

25 січня 2021 року кафедрою правових дисциплін була проведена Студентська науково-практична конференція «Традиції та новації сучасної правової системи України».

До роботи долучилися науково-педагогічні працівники, здобувачі першого та другого рівня вищої освіти денної та заочної форми навчання Херсонського інституту МАУП. Учасників заходу привітав директор ХІ МАУП, заслужений юрист України, доктор юридичних наук, професор Сергій Володимирович Діденко, відзначивши нелегкі умови наукової роботи за карантинних обмежень. Сергій Володимирович побажав студентам плідної та натхненної праці, повідомив про успішну акредитацію ОР «Магістр» спеціальності Право і висловив щиру подяку всім, хто активно долучився до цього процесу.

З вітальними словами до студентства звернувся і перший заступник директора ХІ МАУП, кандидат педагогічних наук, доцент, професор Міжнародної кадрової Академії, Голова науково-методичної ради В.П.Вишневський. Валентин Петрович розпочав промову із поздоровлення з Днем Тетяни, покровительки студентів, а також наголосив на важливості проведення подібних заходів для здобувачів спеціальності Право ХІ МАУП.

Доповідачі на секціях обговорювали актуальні питання сучасної правової системи України, спираючись на особистий практичний досвід, оскільки більшість студентів працюють за фахом. Учасники мали можливість поглибити вже здобуті теоретичні знання, ознайомитися із подальшими перспективами дослідження окремих питань різних галузей права.

Зважаючи на умови пандемії, що не дозволили провести конференцію у стінах Херсонського інституту МАУП, робота була організована дистанційно на основі платформи «Zoom». У конференції взяли участь понад 50 учасників.

Вернуться