Бухгалтерія

19 мая 2020

1444

0

БУХГАЛТЕРІЯ

Зінченко Юлія Валеріївна - головний бухгалтер Херсонського інституту Приватного акціонерного товариства "Вищий навчальний заклад" Міжрегіональна Академія управління персоналом"  

  • 2007 року закінчила Херсонський національний технічний університет за спеціальністю "Облік і аудит"
  • 2016 року закінчила Херсонський інститут МАУП за спеціальністю "Менеджмент організацій і адміністрування"

Із травня 2009 року Юлія Валеріївна працює на посаді головного бухгалтера Херсонського інституту МАУП. Здійснює організацію і ведення бухгалтерського та податкового обліку фінансово-господарської діяльності інституту відповідно до чинних нормативних актів, а також - контроль за економним використанням матеріальних, трудових і фінансових ресурсів.

У своїй роботі головний бухгалтер керується чинним законодавством України, Статутом Академії, Положенням про Херсонський інститут Академії, рішеннями, наказами та розпорядженнями керівних органів Академії та Херсонського інституту, іншими нормативними документами, посадовою інструкцією.  

Лукащук Ольга Олександрівна – бухгалтер Херсонського інституту Приватного акціонерного товариства "Вищий навчальний заклад" Міжрегіональна Академія управління персоналом"

  • 2008 року закінчила Херсонський національний технічний університет за спеціальністю "Облік і аудит"
  • 2016 року закінчила Херсонський інститут МАУП за спеціальністю "Менеджмент організацій і адміністрування"

Ольга Олександрівна працює на посаді бухгалтера Херсонського інституту МАУП з липня 2008 року. Здійснює нарахування та контролює своєчасну оплату за навчання студентами інституту. Відповідає за укладання первинних документів та дотримання касової дисципліни відповідно до чинного законодавства України.

Бюджет закладу освіти

Баланс (звіт про фінансовий стан)

Фінансові результати