[if {option-img}=true] [/if {option-img}=true]

17 Dec 2020

601

1

17 грудня 2020 року в Херсонському інституті МАУП відбулася VII науково-практична конференція «Особливості сучасного менеджменту та економіки: співвідношення теорії та практики».

Загальна кількість учасників – 37 осіб.
Програма конференції складалася традиційно з двох частин – пленарного засідання та секційних засідань! На пленарному засіданні учасники мали прослухати корисні та прикладні доповіді. Зокрема, директор Херсонського інституту МАУП д.ю.н., професор Діденко Сергій Володимирович доповів присутнім про особливу роль керівника у формуванні корпоративної культури в сучасній організації; д. п. н., професор Назаренко Людмили Миколаївни розповіла учасникам конференції, як саме ідея людиноцентризму впливає на управління закладом освіти на прикладі нашого рідного херсонського інституту МАУП.
Надзвичайно цікавими та корисними як для викладачів, так і студентів були доповіді наших магістрів та студентів інституту. Слід зазначити, що написання наукових статей виступ на конференціях для магістрів є обов’язковими та традиційними.
Після пленарного засідання учасники конференції долучилися до своїх секційних засідань, де мали змогу презентувати свої наукові наробки. Назви секцій наступні:

1 секція – «Інноваційний менеджмент в організації»,

2 секція – «Актуальні проблеми економічної теорії та практики»,

3 секція – «Вплив економічної кризи на психологічний стан особистості».

На кожній із 3 секцій панувала атмосфера жвавої дискусії та навіть дебатів!
Кафедра менеджменту організацій та економіки висловлює слова щирої вдячності всім учасникам конференції! Сподіваємося на подальшу співпрацю задля розвитку та процвітання нашого рідного херсонського інститут МАУП!
Завідувач кафедри менеджменту організацій та економіки,
к.с.н.,доц. О.М.Фудорова

Вернуться