[if {option-img}=true] [/if {option-img}=true]

04 Oct 2020

781

0

В Україні День працівника освіти щорічно святкується в першу неділю жовтня, згідно з указом Президента України від 11 вересня 1994 року.

День працівників освіти – свято тих, хто завоював в нашому суспільстві заслужену повагу і вдячність, відкрив кожному з нас дорогу у самостійне життя, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.

Шановні викладачі та працівники сфери освіти! Міжрегіональна Академія управління персоналом вітає вас з професійним святом – Днем працівника освіти!

Висловлюємо вам сердечну вдячність за визначальний вклад у розвиток освітнього простору Академії, високий професіоналізм,  невтомне прагнення до пізнання, покликання поширювати свою мудрість, знання та любов до вихованців нашої Академії.

Бажаємо вам, дорогі освітяни, міцного здоров’я, стриманості та великого терпіння, адже відповідальність за навчальний процес та виховання підростаючого покоління лягає на ваші плечі.

Невтомного творчого пошуку, самовідданості та наснаги у реалізації всіх ваших ідей, які надалі служитимуть розвитку нашої Академії та України!

І нехай ваші серця будуть завжди наповнені теплом, любов’ю, співчуттям та добротою!

 

Керівництво ХІ ПрАТ ВНЗ МАУП

Вернуться