День Знань 2020

[if {option-img}=true] [/if {option-img}=true]

16 Sep 2020

832

1

15 вересня 2020 року ВНЗ Херсонський інститут МАУП радо відкрив свої двері для цьогорічних першокурсників.

Початок нового навчального року, здавалося б, звичайна щорічна подія, але для студентів-першокурсників цей день по-особливому важливий. Нарешті розквітає подвір’я інституту. Для тих, хто вперше переступив поріг аудиторій Херсонського інституту МАУП, було організовано захопливе святкове дійство. Наш навчальний заклад завжди відзначає День знань – справжнє свято мудрості, доброти і людяності.

Урочистий захід відкрив директор інституту, д.ю.н., професор, заслужений юрист України Сергій Діденко. Сергій Володимирович зазначив, що в стінах Академії зросли відомі українські політичні діячі та спортсмени. Студентам-першокурсникам побажав наснаги, невичерпного здоров`я та життєвих сил.

Із вітальним словом до присутніх звернувся перший заступник директора інституту к.пед.н., професор Валентин Вишневський.

Привітала нових членів дружньої родини МАУП заступниця директора з навчально-методичної роботи к.філол.н., доцент Олена Митрофанова. Олена Григорівна закцентувала увагу на тому, що незважаючи на будь які життєві обставини, професорсько-викладацький склад вишу зробить усе можливе задля того, аби виховати справжніх професіоналів своєї справи.

Також у цей день першокурсників вітали завідувачі кафедр та студенти старших курсів. 

Свято пройшло у теплій та невимушеній атмосфері. 

Керівництво інституту сердечно вітає здобувачів вищої освіти з цим чудовим днем і бажає успіхів у навчанні, витримки та терпіння, наснаги й віри у краще майбутнє!

Вернуться