[if {option-img}=true] [/if {option-img}=true]

20 Feb 2022

621

0

 📌 18 лютого 2022 року реалізація профорієнтаційного проєкту  «Як стати успішною людиною» була продовжена на базі Ліцею «Спектр» (директор Тетяна Євгенівна Долецька) та Ліцею № 1імені О.П. Довженка (директор Олена Миколаївна Зуйко) Н  овокаховської міської ради, де для зустрічі з представниками Херсонського інституту Міжрегіональної академії управління персоналом зібралися педагоги та учні 11-х класів цих та інших закладів м. Нова Каховка.

 ☝️ Не дивлячись на втому після навчальних занять майбутні випускники зацікавлено слухали першого заступника директора інституту Валентина Петровича Вишневського, к.пед.наук, доцента; Людмилу Миколаївну Назаренко, д. пед.наук, професорку, завідувачку кафедри менеджменту та економіки; Олену Сергіївну Бовдир, к.пед.наук, доцентку, завідувачку кафедри фундаментальних дисциплін.

✔ Найбільший інтерес викликала інформація про спеціальності, з яких інститут готує фахівців; зміст діяльності зі студентами, окрім лекцій; умови навчання за Польсько-Українськими програмами підготовки спеціалістів. Уважно прислухалися молоді новокаховчани і до порад щодо підготовки до проходження зовнішнього незалежного оцінювання.  

 🤝 Ми щиро вдячні керівникам закладів освіти та організатору заходів – Відділу освіти Новокаховської міської ради, його начальнику Лілії Анатоліївні Микитенко за сприяння в реалізації нашого профорієнтаційного проєкту та сподіваємося на подальшу змістовну співпрацю.

Вернуться