[if {option-img}=true] [/if {option-img}=true]

12 Feb 2022

287

0

📌Сьогодні в Херсоні розпочав роботу постійно-діючий фаховий семінар «Теоретичні і методичні аспекти реалізації освітньої політики  на місцевому рівні» за участі начальників органів управління освітою місцевих громад.

 ✔ Кафедра менеджменту та економіки Херсонського інституту ПрАТ «ВНЗ «МАУП» підтримала ініціативу Управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації (начальник Тетяна Миколаївна Юшко) та розробила і затвердила програму семінару як форми підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування.

 ❗ Проблематику першого модулю семінару з теми «Кадрова політика у сфері освіти як складник освітньої політики на місцевому рівні» висвітлили Сергій Володимирович Діденко, доктор юридичних наук, професор, директор інституту, Людмила Миколаївна Назаренко, доктор педагогічних наук, професор, завідувачка кафедри менеджменту економіки та Тетяна Сергіївна Томашевська, HR-менеджер, менеджер по персоналу. Були розглянуті питання щодо процесу відтворення засад державної кадрової політики у сфері управління освітою на місцевому рівні; структури кадрової політики органу управління освітою: мета, принципи, змістові компоненти, заходи та процедури; особливостей організації кадрової роботи в органі управління освітою, закладі освіти, установі. 

 👉 Учасники семінару за кожним змістовим модулем отримають навчальні презентації та інші інформаційно-методичні матеріали, а за результатами роботи всього семінару - сертифікати.    

Вернуться