[if {option-img}=true] [/if {option-img}=true]

20 May 2021

513

1

 

19 травня 2021 року в Херсонському інституті «Міжрегіональної Академії управління персоналом» відбулося урочисте вручення дипломів магістрам👩‍🎓🧑‍🎓

👏Вручення дипломів – це завжди визначна подія, адже випускний – це підведення підсумків роботи викладачів та студентів, вшанування результатів їхньої спільної плідної праці. Півтора роки навчання в магістратурі промайнули майже непомітно, і ось настав довгоочікуваний день, коли магістрантам вручили заповітні дипломи.

❗Щирі вітальні та напутні слова пролунали від директора інституту, заслуженого юриста України, доктора юридичних наук, професора Сергія Володимировича Діденка, який побажав випускникам успіху та щастя у світі обраної професії, здійснення мрій та життєвих планів🤝 Сергій Володимирович висловив сподівання, що випускники будуть гідно нести по життю статус випускника Херсонського інституту «Міжрегіональної Академії управління персоналом», звеличувати рідну альма-матер славетними вчинками й гідними справами, та впевненість, що інститут буде пишатися своїми випускниками, тим більше, що серед 4 випускників спеціальності Право 3 отримали диплом з відзнакою.

👉До привітань долучився завідувач кафедри правових дисциплін, кандидат юридичних наук, доцент Роман Сейранович Мкртчян та побажав юнакам і дівчатам міцного здоров’я, щасливої життєвої долі, здійснення всіх планів і мрій, нових перспектив і можливостей для самореалізації та висловив переконання, що отримані знання й компетентності нададуть випускникам можливість плідно працювати задля процвітання та добробуту нашої країни.

🎉Шановні випускники! Щиро вітаємо вас з отриманням дипломів! Пам’ятайте свій рідний інститут, у стінах якого ви провели кращі роки студентського життя! Не зупиняйтеся на досягнутому! Бажаємо, щоб отриманий диплом магістра став не просто документом про вищу освіту, а тим «золотим променем», який осяє ваш шлях до найвищих вершин професійного зростання!

Вернуться