[if {option-img}=true] [/if {option-img}=true]

26 Apr 2021

187

0

26 квітня 2021 року
в Херсонскькому інституті МАУП  студенти спеціальності "Психологія" взяли участь у тренінгу "Шляхи вирішення конфліктів серед студентської молоді", метою якого було відпрацювання навичок медіації серед конфліктуючих сторін. 
Упродовж тренінгу студенти сформували знання про конфлікт,  навчилися раціонально й послідовно діяти в конфліктних ситуаціях; контролювати власні емоції та дії. Корисною стала інформація про профілактику конфліктів в студентському колeктиві та формування сприятливого толeрантного освітнього сeрeдовища чeрeз ознайомлeння студентів із причинами конфліктів, розвиток розпізнавання ними власних конфліктних стилів повeдінки та eфeктивних шляхів вирішeння дeструктивних ситуацій, які  були продeмонстровані у структурі трeнінгу.
Під час тренінгу основна увага приділялася практичним вправам, що надало змогу сформувати позитивне ставлення до людей, мотивувати бажання володіти навичками конструктивного спілкування й соціальної взаємодії.
Активність учасників та професіоналізм модератора Храпко Тетяни Анатоліївни  дали змогу провести тренінг на високому методичному рівні. Організатори: Олена Сергіївна Бовдир, Марина Юріївна Богомолова.
Вернуться