[if {option-img}=true] [/if {option-img}=true]

17 Feb 2021

439

0

Наприкінці 2020 року Міжрегіональна Академія управління персоналом вперше пройшла процедуру акредитації в Міжнародному Акредитаційному Агентстві — ЦАІ (Центр Академічної Інформації, м. Рига, Латвія), яке серед інших міжнародних агенцій знаходиться у списку, затвердженому Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 10 липня 2019 року «Про затвердження переліку іноземних акредитаційних агентств та агентств із забезпечення якості вищої освіти, які видають сертифікати про акредитацію освітніх програм, що визнаються в Україні».

Міжрегіональна Академія управління персоналом уклала договір з Фундацією «Центр Академічної інформації» (ЦАІ) м. Рига, Латвія в березні 2020 року щодо проходження міжнародної акредитації для освітніх програм «Право» за спеціальністю 081 «Право» та «Психологія», за спеціальністю 053 «Психологія» освітній рівень "магістр" у восьми своїх відокремлених структурних підрозділах: Волинському, Житомирському, Одеському, Херсонському, Хмельницькому, Центральноукраїнському, Дніпровському та Львівському інститутах.

Слід зазначити, що МАУП є одним з небагатьох вищих навчальних закладів в Україні, які успішно пройшли процедуру міжнародної акредитації, що значно підвищує іміджеву та рейтингову вагу дипломів нашої Академії.

Детальніше за посиланням:

Міжрегіональна Академія управління персоналом вперше пройшла процедуру акредитації в Міжнародному Акредитаційному Агентстві - Міжрегіональна Академія Управління персоналом (maup.com.ua)

Вернуться