Центр профорієнтації

25 Sep 2020

2695

0

Вибір професії – один із головних життєвих виборів, який здійснює людина в підлітковому віці. Він має велике значення як для самої людини, так і для суспільства. Це, по суті, вибір життєвого шляху, вибір долі.

Центр профорієнтації – це найсучасніша інформація про вибір професії, яка подається у форматі тестування, консультацій, тренінгів у дружній атмосфері, а також із індивідуальним підходом до кожного абітурієнта.
          Працюючи з фахівцем, підліток зробить цей вибір усвідомлено і буде точно знати, яка діяльність йому підходить.

Центр профорієнтації та розвитку підлітків 13-17 років.

Ми допомагаємо школярам:

  • виявити необхідні навички для успішної кар'єри і навчання;
  • працювати над собою, розвиватися;
  • скласти план дій на майбутнє;
  • обрати кращу для себе професію.

Проводимо як групові заняття, так і індивідуальні консультації.

Правильний вибір професії зумовлює моральне задоволення, позитивну самооцінку, високу продуктивність праці, якість продукції. Він є точкою, в якій сходяться інтереси особистості та суспільства, поєднання особистих і загальних інтересів.

Результат профконсультацїї - фінансово  успішна особистість  професіонала.

   Передбачити варіанти напряму професійного навчального закладу, де можна отримати професію. Зіставити свої можливості, бажання, мотиви, здібності. Якщо така робота проведена вчасно, тоді Вам гарантований найкращий результат.   Кожна людина талановита, тільки треба уважно поставитися до себе самого і знайти себе. Кожна професія, якщо до неї ставиться з любов'ю, зі знанням справи, несе в собі необмежені можливості для творчості.

Запрошуємо до нас на консультації за адресою: м.Херсон.

вул. Тракторна , 20 тел. 0506376009 (завчасний запис є обов’язковим).

Консультації Вам нададуть кваліфіковані фахівці:

Олена Бовдиркерівниця центру профорієнтації, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри менеджменту організацій Херсонського інституту Міжрегіональної академії управління персоналом, профконсультант.

Авторка методичних матеріалів із професійного самовизначення школярів.

Валентин Вишневськийзаступник директора Херсонського інституту МАУП, кандидат педагогічних наук, професор кафедри фундаментальних дисциплін, профконсультант.

Автор наукових статей, програм до спецкурсів з профорієнтації, методичних матеріалів із професійного самовизначення.

Олена Фудоровазавідувачка кафедри менеджменту організації, кандидат соціологічних наук, доцент Міжрегіональної академії управління персоналом, профконсультант.