Новости

Наукова конференція

# 

Підсумки конференції «Саморозвиток і самодостатність регіонів – шлях до майбутнього країни»


Детальніше...

Саморозвиток і самодостатність регіонів – шлях до майбутнього України

 «Саморозвиток і самодостатність регіонів – шлях до майбутнього України» - під таким гаслом 17 – 19 травня відбулася Міжнародна наукова-практична конференція на базі Херсонського інституту ПрАТ «ВНЗ «Міжрегіональна Академія управління персоналом», проведення якої стало можливим завдяки пліднй співпраці Херсонського інституту Міжрегіональної академії управління персоналом та Херсонської філії Європейського університету за ініціативи директора Херсонського інституту МАУП, Заслуженого юриста України, кандидата юридичних наук, доцента Сергія Володимировча Діденка.

Відкриваючи пленарне засідання, Сергій Діденко зазначив: «Мета проведення нашої конференції пов’язана з необхідністю обміну науковими поглядами, напрацювання практичного досвіду та вироблення концептуальних засад спрямованих на розвиток регіонів. За двадцять років незалежності України суспільне сприйняття регіоналізму зазнало істотної трансформації, а ХХІ століття має назву «століття регіонів». Завдяки нашій конференції учасники мають нагоду обговорити та виробити свою модель співпраці як між регіонами, між регіоном та центральними органами державної влади, так і трансрегіонального співробітництва, адже саморозвиток і самодостатність регіонів – це шлях до майбутнього країни, її процвітання та могутності.»

Надзвичайно актуальним є залучення і використання наукового потенціалу у процесі становлення та розвитку гомади. Саме тому на конференцію були запрошені провідні науковці не тільки Херсонщини, а й Києва, Одеси, Пермі (Росія), Ташкенту (Узбекистан), Варшави (Польща).

Спектр питань, які розглядалися на конференції, охоплював всі галузі та напрямки життєдіяльності регіонів: це і проблеми земельної реформи в Україні, і дослідженя виробничого потенціалу Херсонської області, і проблеми геоекології та нетрадиційної енергетики, і шляхи підвищення інвестиційної привабливості регіону, і стан охорони здоров'я, освіти, інституту сім'ї та багато інших. Про це свідчить і  тематика секційних засідань, які відбувалися на другий день конференції: «Економічний розвиток підприємств і галузей регіону в умовах інтеграціних процесів», «Соціально-культурні та технологічні аспекти розвитку регіонів», «Стан екології та охорони здоров'я в регіоні, шляхи удосконалення».

Доповіді та виступи учасників конференції увійшли в збірку матеріалів, яка вже є унікальним доробком й в подальшому стане в нагоді не тільки науковцям та викладачам, а і представникам органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

«Сподіваюся, що проведення нашої конференції сприятиме важливому процесу формування привабливого інвестиційного клімату на Херсонщині.

І хоча, на жаль, поки що не надто численне коло учасників конференції, ми маємо надію, що проведення таких конференцій призведе до народження ще однієї доброї і корисної традиції Херсонського інституту Міжрегіональної Академії управління персоналом» - так підсумок підвів директор Херсонського інституту МАУП Сергій Діденко.


Акція студентів МАУП «Дізнайся про туберкульоз більше»

У 1993 році Всесвітньою організацією охорони здоров’я туберкульоз був оголошений національним лихом, а 24 березня – Всесвітнім днем боротьби з туберкульозом. У 2011 році цей день проходить під девізом ВООЗ «Зупиніть туберкульоз, поки я живий!».

Це захворювання убиває більше молоді і дорослих, аніж будь-яка інша інфекційна хвороба. Кожні 10 секунд у світі від туберкульозу вмирає 1 людина, кожні 4 секунди 1 людина занедужує на туберкульоз.

У Херсонській області захворюваність на туберкульоз суттєво перевищує середньоукраїнський показник.

До Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом студенти Херсонського інституту спільно з обласним відділенням Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» провели профілактичну акцію «Дізнайся про туберкульоз більше». Метою акції було інформування про симптоматику захворювання, заохочення до обов»язкового проходження флюорографії та мотивування до обстеження свого найближчого оточення. В усіх групах були проведені виховні години, під час яких обговорювалися прості дії, які допоможуть зберегти здоров»я: правильне харчування, заняття фізкультурою, спортом, загартовування, дотримування особистої гігієни, категоричне уникнення шкідливих звичок, своєчасне звернення до лікаря при виявленні симптомів будь-якого захворювання.


10.04.2012 відбувся захист дипломних робіт

#

10 квітня 2012 року відбувся успішний захист дипломних робіт 


Детальніше...

Зустріч студентів з роботодавцями

Зустріч студентів Херсонського інституту МАУП з роботодавцями


Детальніше...

В МАУП почтили память Гейдара Алиева

# В МАУП почтили память Гейдара Алиева
Детальніше...

«МАУП – Лауреат Всеукраинского отраслевого рейтинга «Лучшие предприятия Украины»

# «МАУП – Лауреат Всеукраинского отраслевого рейтинга «Лучшие предприятия Украины»
Детальніше...

Вітаємо переможців І Міжвузівської олімпіади з менеджменту!

pb200007 dsc06788

15 листопада 2012 року на базі Херсонського інституту Міжрегіональної Академії управління персоналом відбулася І Міжвузівська олімпіада з менеджменту. Учасниками олімпіади стали студенти 2-5 курсів напрямів «Менеджмент», «Економіка та підприємництво» Херсонського інституту МАУП та Херсонської філії Європейського університету.

20 листопада 2012 року відбулося почесне нагородження переможців. Всі учасники  олімпіади отримали сертифікати про участь, а переможці були   нагороджені грамотами та дипломами.

Переможцями серед  2-3 курсів стали наступні студенти: І місце  – Андрусенко Надія (студентка 2-го курсу ХІ МАУП);  ІІ місце  розділили Азієва Яна (студентка 3-го курсу ХІ МАУП) та Сєров Сергій (студент 3-го курсу ХФ ЄУ); ІІІ місце – Андреєва Любов (студентка 3-го курсу ХФ ЄУ).

Серед  студентів 4-5 курсів І місце  виборола  Цалко Інна (студентка 4-го курсу ХІ МАУП) ; ІІ місце – Андрєєва Валерія (студентка 5-го курсу ХФ ЄУ) ; ІІІ місце – Петренко Златослава (студентка 5-го курсу ХІ МАУП).

 Щиро бажаємо переможцям подальших успіхів у навчанні та наукових звершень!

 

Кафедра менеджменту організацій


Сторінка 5 з 5

  • Страница: