Новости

УВАГА! Набір до магістратури

 

Увага!

Проводиться набір на освітньо-кваліфікаційний рівень «магістр»

До 1 жовтня проводиться набір на освітньо-кваліфікаційний рівень «магістр» на базі бакалавра або спеціаліста (спорідненої або неспорідненої галузі знань) за спеціальностями:

8.03010101. Соціологія

8.03050901. Облік і аудит

8.03050801. Фінанси і кредит.

Форма навчання – заочна,

термін навчання: від 1року 3місяців до 3років,

вартість навчання – 8800грн./рік

За додатковою інформацією звертатися до приймальної комісії інституту за телефонами:

0552 454763,

0552 461522,

099 2742175.


1 ВЕРЕСНЯ

 

       01 вересня 2015 року в стінах Херсонського інституту Міжрегіональної Академії управління персоналом відбулися урочисті заходи щодо початку нового навчального року. Адміністрація інституту привітала першокурсників, студентів інших курсів, викладачів та батьків зі Святом 1 вересня.

     Наприкінці свята присутні мали можливість ознайомитися із науковим та розважальним життям інституту, переглянувши фото-презентацію. 

       Після всіх урочистостей студенти відвідали підготовлену викладачами інституту патріотичну лекцію "Ми-українці" а також мали можливість познайомитись з кураторами своїх груп. 

       Пропонуємо фото-звіт зі свята «1 вересня».


1 вересня 2015р.

Шановні викладачі, студенти та гості Херсонського інституту Міжрегіональної Академії управління персоналом! 

Запрошуємо Вас на урочисті заходи присвячені святу «День знань», які відбудуться 1 вересня 2015р. о 10.00 в ауд.203

Керівництво інституту


16.07.2015 Херсонський інститут МАУП оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

 
16 липня 2015 року Херсонський інститут МАУП

оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

-  завідувач кафедри управління персоналом, економіки та підприємництва

-  завідувач кафедри менеджменту організацій.

 

Умови конкурсу передбачені Положенням ПОЛОЖЕННЯ ПРО КОНКУРС

Прийом документів

Кандидат на посаду завідувача кафедри, професора кафедри повинен мати вчене звання професора або науковий ступінь доктора відповідної галузі наук і стаж науково-педагогічної роботи за профілем кафедри у ВНЗ ІІІ – ІV рівнів акредитації не менше восьми років.

Кандидат на посаду завідувача кафедри, доцента кафедри повинен мати вищу освіту за фахом, не менше п’яти років науково-педагогічного стажу і ступінь доктора наук або звання доцента, старшого наукового співробітника, досвід викладацької, науково-дослідницької роботи.

Претендент на посаду подає секретарю комісії такі документи

1) заяву на ім’я директора про участь у конкурсі, написану власноруч;

2) заповнений особовий листок з обліку кадрів та власноруч написану автобіографію;

3) дві фотокартки розміром 4 x 6 см;

      4) копії документів про освіту, науковий ступінь, вчене звання, засвідчені у встановленому законодавством порядку;

5) копію паспорта громадянина України ;

6) список наукових праць, які свідчать про професійний рівень претендента;

7) матеріали про підвищення кваліфікації (стажування), перепідготовку, дипломи, сертифікати, свідоцтва та інші передбачені чинним законодавством України документи.

 Прийом документів до 28 серпня 2015 року

За довідками звертатись за телефоном: 454763.

 Українсько-польська програма з отримання вищої освіти без ЗНО

Метою проекту створення Польсько-Українського культурно-освітнього центру при МАУП є підготовка конкурентоспроможних спеціалістів згідно з європейськими стандартами, а також адаптація українських студентів до життя та роботи у європейському демократичному суспільстві.

Інтегрований навчальний план МАУП та Університету менеджменту в місті Легніца (Польща), лекції та семінари від кандидатів та докторів наук України й Польщі, актуальні знання та вміння – все це робить процес навчання ефективнішим.

Вища освіта без ЗНО

Цього року в МАУП буде відкрито Польсько-Український культурно-освітній центр, що дасть особливі переваги для студентів. Для навчання у центрі не треба здавати ЗНО! Зарахування відбувається за наданням атестату про повну середню освіту та результатами співбесіди.

Після першого року дистанційного навчання кожен студент може перевестись на другий курс до Міжрегіональної Академії управління персоналом, або до Університету менеджменту у Польщі, де продовжить навчання до ступеня бакалавра.

Навчання до ступеня бакалавра ведеться за такими спеціальностями:

- Маркетинг;

- Правознавство;

- Соціологія;

- Правоохоронна діяльність;

- Управління засобами виробництва;

- Політологія;

- Філологія;

- Управління бізнесом;

- Управління персоналом.

Сфера діяльності випускників може бути досить широкою: від банківських і фінансових організацій до великих і середніх фірм та підприємств на ринку Європи.

Університет менеджменту (WSM w Legnicy) в м. Легниця

був заснований в 1990 році й зараз є одним із авторитетніших університетів Польщі, який готує бакалаврів та магістрів суспільних наук, менеджменту та правознавства. Навчальний заклад надає освіту за двома формами: очною та заочною. По закінченню навчання кожен студент отримує диплом державного зразка, відповідний всім стандартам ЄС.

Університет менеджменту в Легниці – це перший приватний ВНЗ у Польщі, що почав приймати студентів на навчання без вступних іспитів. З 2015 року для того, щоб вступити до Університету, потрібно лише пройти співбесіду. Представники ВНЗ говорять, що це робиться виключно для того, щоб визначити потреби майбутніх студентів.

Випускників WSM можна зустріти в багатьох приватних компаніях та державних установах Польщі, Чехії, Німеччини та інших країнах ЄС. Багато з них працюють на управлінських та виконавчих посадах або ж почали свій власний бізнес. Випускники високо цінують якість знань та практики в Університеті. Вони підкреслюють професіоналізм викладачів, актуальність навчальних програм та отриманих навичок, які вони активно використовують у своїй професійній діяльності. Переважна більшість випускників Вищої Школи Менеджменту в Легниці легко знаходять роботу за кордоном завдяки ґрунтовній підготовці та відповідності диплому вимогам ЄС.

Навчання у Польщі

Як відомо, Польща є членом ЄС з 2004 року. Це індустріальна країна з економікою, що динамічно розвивається. За останні роки багато студентів з України обирають для навчання саме польські ВНЗ, бо ціни в них доступніші, ніж в університетах інших країн Євросоюзу, а якість отриманих знань – на високому рівні.

На даний час приєднання України до Болонського процесу і до спільного європейського освітнього простору надало можливість для налагодження прямих освітніх, наукових та культурних зв'язків з навчальними закладами Євросоюзу, інтеграції навчальних планів та освітніх програм.

Абітурієнти мають надати наступні документи:

1. Атестат – оригінал та нотаріально засвідчений переклад атестату англійською мовою (2 примірники);

2. Додаток до атестату (перелік предметів з оцінками) – оригінал та нотаріально засвідчений переклад додатку до атестату англійською мовою (2 примірники);

3. Паспорт – оригінал та копія (2 примірники);

4. 6 фото 3х4 (матових) та одне фото 37х52 мм.

5. Медична довідка за формою 086-у.

Абітурієнти подають також заяву про прийняття на навчання та особисту анкету, яка надається Вищою Школою Менеджменту в Легниці.

Річна вартість навчання складається 9000 грн. + 300 євро.


Щодо скорочення мережі вищих навчальних закладів

На початок 2014/2015 навчального року в системі вищої освіти України функціонувало 664 вищих навчальних закладів різних форм власності і підпорядкування.

З набуттям чинності Закону України «Про вищу освіту» 368 навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації (коледжі, училища, технікуми) мають до 2016 року визначитись щодо набуття статусу вищого навчального закладу шляхом отримання відповідної ліцензії на підготовку фахівців освітнього рівня молодшого бакалавра (бакалавра). Якщо такі вищі навчальні заклади протягом п'яти років строку дії ліцензії на підготовку фахівців освітньо-професійного ступеня молодшого бакалавра не отримають ліцензію на підготовку освітнього ступеня бакалавра, вони будуть віднесені до системи професійно-технічної освіти.

 

Урядом 25 березня 2015 р. № 412 прийнято розпорядження Кабінету Міністрів України «Про реорганізацію Львівської державної фінансової академії», яким приєднано Львівську державну фінансову академію до Львівського національного університету імені Івана Франка та 27 травня 2015 р. № 547 реорганізовано державний вищий навчальний заклад «Міжгалузева академія управління» шляхом приєднання до Київського національного університету технологій та дизайну.

 

У період з січня 2014року по червень 2015 року з 25 філій Європейського університету за рішенням засновників університету ліквідовано та припинили освітню діяльність з надання освітніх послуг 12 філій:

 

Міжгірський консультаційний центр;

 

Тернопільська філія, Кримська філія;

 

Севастопольська філія;

 

Херсонська філія;

 

Ялтинська філія;

 

Вінницька філія;

 

Конотопська філія;

 

Кузнецовська філія;

 

Нетішинська філія;

 

Одеська філія;

 

Полтавська філія.

 

31 березня 2015 року на засіданні Акредитаційної комісії України ухвалено рішення щодо анулювання ліцензій для п'ятнадцяти філій та відокремлених структурних підрозділів, зокрема:

 

Броварського коледжу Київського університету культури;

 

Відокремленого підрозділу «Херсонський факультет менеджменту і бізнесу Київського університету культури»;

 

Коледжу Харківської академії перукарського мистецтва Київського університету культури;

 

Харківського коледжу Київського університету культури;

 

Відокремленого підрозділу «Харківський факультет менеджменту і бізнесу Київського університету культури»;

 

Відокремленого підрозділу «Броварський факультет менеджменту і бізнесу Київського університету культури»;

 

Кримського коледжу Київського університету культури;

 

Відокремленого підрозділу «Кримський факультет менеджменту і бізнесу Київського університету культури»;

 

Відокремленого підрозділу «Кіровоградський факультет менеджменту і бізнесу Київського університету культури»;

 

Кіровоградського коледжу Київського університету культури;

 

Черкаського коледжу Київського університету культури;

 

Відокремленого підрозділу «Черкаський факультет менеджменту і бізнесу Київського університету культури»;

 

Коледжу Одеської академії перукарського мистецтва Київського університету культури;

 

Одеського коледжу Київського університету культури;

 

Відокремленого підрозділу «Одеський факультет менеджменту і бізнесу Київського університету культури».

 

28 травня 2015 року на засіданні Акредитаційної комісії України також ухвалено рішення щодо анулювання ліцензій для 17 філій та відокремлених структурних підрозділів за заявами вищих навчальних закладів, зокрема:

 

Білоцерківської філії Приватного вищого навчального закладу «Університет сучасних знань»;

 

Відокремленого підрозділу «Запорізький факультет менеджменту і бізнесу Київського університету культури»;

 

Запорізького коледжу Київського університету культури;

 

«Міжрегіональна академія управління персоналом» анулювати ліцензію для регіональних підрозділів:

 

Березанська філія Приватного акціонерного товариства «Вищий навчальний заклад «Міжрегіональна Академія управління персоналом»;

 

Білоцерківська філія Приватного акціонерного товариства «Вищий навчальний заклад «Міжрегіональна Академія управління персоналом»;

 

Дніпродзержинський інститут економіки та менеджменту імені Северина Наливайка Приватного акціонерного товариства «Вищий навчальний заклад «Міжрегіональна Академія управління персоналом»;

 

Закарпатський інститут імені Августина Волошина Приватного акціонерного товариства «Вищий навчальний заклад «Міжрегіональна Академія управління персоналом»;

 

Ковельська філія Приватного акціонерного товариства «Вищий навчальний заклад «Міжрегіональна Академія управління персоналом»;

 

Конотопська філія Приватного акціонерного товариства «Вищий навчальний заклад «Міжрегіональна Академія управління персоналом»;

 

Криворізький інститут ім. Петра Калнишевського Приватного акціонерного товариства «Вищий навчальний заклад «Міжрегіональна Академія управління персоналом»;

 

Полтавська філія Приватного акціонерного товариства «Вищий навчальний заклад «Міжрегіональна Академія управління персоналом»;

 

Сумський інститут Приватного акціонерного товариства «Вищий навчальний заклад «Міжрегіональна Академія управління персоналом»;

 

Черкаський інститут Приватного акціонерного товариства «Вищий навчальний заклад «Міжрегіональна Академія управління персоналом»;

 

Відокремленого підрозділу «Горлівський технікум Луганського національного аграрного університету» та Відокремленого підрозділу «Політехнічний коледж Луганського національного аграрного університету»;

 

Кримського гуманітарного факультету Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова;

 

Філія Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова в м. Прага.

 

 

 МАУП запрошує на навчання без сертифікатів ЗНО

 

 

Сьогодні дуже багато хто розглядає перспективу навчання за кордоном: це дозволяє отримати міжнародний диплом, міжнародний досвід, удосконалити знання мови. Однак у багатьох абітурієнтів є причини, через які бажання залишається всього лише бажанням: висока вартість навчання за кордоном, недостатній рівень мовної підготовки та складання ЗНО на низькому рівні, іноді небажання і побоювання батьків відпускати дітей відразу після школи в самостійне життя за кордон.

У червні 2013 року між Університетом Нікосії (Республіка Кіпр) і МАУП були досягнуті домовленості про співпрацю щодо створення кіпрсько-українського культурно-освітнього центру Університету Нікосії (UNIC) при Міжрегіональній Академії управління персоналом.

Університет Нікосії є найбільшим і найавторитетнішим недержавним університетом на Кіпрі, який готує бакалаврів, магістрів та докторів філософії і уповноважений видавати дипломи державного зразку відповідно до стандартів Європейського Союзу. Диплом Університету Нікосії визнається не тільки в країнах ЄС, а й у всьому світі. Університет Нікосії є членом Європейської асоціації університетів, а його представник головує в комітеті UNESCO з питань гуманітарної освіти та міжкультурного спілкування.

UNIC є активним учасником науково-дослідних програм, які субсидуються Європейським Союзом, а також програм обміну студентами ERASMUS. Крім того, цей навчальний заклад відзначено нагородою "GLOBAL 500" за досягнення у сфері захисту навколишнього середовища. Університет Нікосії акредитований за чотирма основними напрямками: бізнес-науки, прикладні та інженерні науки, гуманітарні науки, педагогічні науки. Близько 20% з 5 тисяч студентів Університету Нікосії - іноземці з більш ніж 60 країн світу.

Як відомо, Республіка Кіпр є членом ЄС з 2004 року. Країна з великим діловим, туристичним і фінансовим центром, яка пов'язує Європу, Азію і Близький Схід.

Приєднання України до Болонського процесу і до спільного європейського освітнього простору надало можливість для створення прямих освітніх, наукових і культурних зв'язків з вузами ЄС, інтеграції навчальних планів та освітніх програм.

Створення при МАУП кіпрсько-українського навчально-освітнього центру Університету Нікосії відкриває нові перспективи для абітурієнтів та студентів України у сфері дистанційно-освітнього навчання за програмою подвійного диплому МАУП і UNIC.

Зарахування на навчання в культурно-освітньому центрі Університету Нікосії проводиться на підставі атестата про повну середню освіту за результатами співбесіди (без сертифікатів ЗНО). Абітурієнти можуть почати заочно-дистанційне навчання в Університеті Нікосії на базі структурного підрозділу МАУП у місті Херсоні на рідній мові. Після першого курсу студенти можуть продовжити навчання в Херсонському інституті МАУП і по закінченню отримати диплом державного зразку.

Навчання ведеться за такими спеціальностями:

- Ділове адміністрування;

- Облік і аудит (Бухгалтерська справа);

- Менеджмент туризму та готельного бізнесу;

- Країнознавство;

- Міжнародний маркетинг і реклама.

Прийом документів починається з 10.07.2015 року.

Абітурієнти повинні надати наступні документи:

1. атестат - оригінал і нотаріально завірений переклад атестата на англійську мову (2 примірники);

2. додаток до атестату (перелік предметів з оцінками) - оригінал та нотаріально завірений переклад на англійську мову (2 примірники);

3. паспорт - оригінал і копія (2 примірники);

4. ідентифікаційний код (копія);

5. 6 фото (матових);

6. медична довідка 086-О(У).

За додатковою інформацією можна звернутися за адресою: м Херсон, вул. Червонопрапорна, 37, або за тел.: (0552) 46-15-22, 45-47-63, також на сайті: www.maup.net.ua.


«Наука – основа розвитку освіти і суспільства»

 

В Херсонському інституті ПрАТ «ВНЗ «МАУП» тиждень з 12 по 15 травня пройшов під провідною ідеєю: «Наука – основа розвитку освіти і суспільства».

13 травня співробітники і студенти здійснили науково-краєзнавчу подорож на базу «Зелені хутори Таврії», під час якої вивчали традиції української національної культури Півдня України та шляхи їх відродження, а також тенденції і перспективи розвитку зеленого туризму. За результатами подорожі проведено круглий стіл та оформлено фото-звіт.

14 травня відбулось засідання науково-методичної ради інституту, на якому обговорені результати науково-дослідної роботи колективу у поточному навчальному році. Рада відзначила, що НДР інституту як один із найпріоритетніших напрямків діяльності, має певні досягнення і запропонувала нагородити науковців та студентів, які здійснили відчутний внесок у цей напрямок роботи.

15 травня в інституті відбулись урочисті збори з нагоди Дня науки, на яких за значні досягнення у науковій роботі відзначені науково-педагогічні працівники, які в поточному році отримали дипломи доцентів, успішно пройшли процедуру присвоєння вчених звань, та студенти, що брали активну участь у дослідженнях, наукових конкурсах, конференціях, семінарах, круглих столах. Кафедра менеджменту організацій (завідувач – Фудорова О.М.), що організувала протягом року дві Всеукраїнських науково-практичних конференції, три наукових круглих столи, три науково-краєзнавчі подорожі, забезпечила видання двох збірок наукових праць відзначена і нагороджена почесною грамотою за найвідчутніші досягнення в організації НДР.

 


"Зелені хутори Таврії"

 13 травня 2015 р. студенти та викладачі Херсонського інституту МАУП відвідали історико - розважальний комплекс «Зелені хутори Таврії», де здійснили захоплюючу подорож стежками ремісничих хуторів, де відроджуються стародавні ремесла.

Представляємо фотозвіт:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Студенти та викладачі МАУП як учасники одноденного туру

 

Студенти та викладачі Херсонського інституту МАУП за декілька годин дізналися про Херсон та Херсонську область більше, аніж за декілька років життя в нашому чарівному місті. Зокрема, про місто, про губернії, про старовинні будинки, про їх минулих власників. Та ще багато корисної та цікавої інформації.

Все це відбувалося в рамках одноденного екскурсійного туру «Англійський ланч: стежками строго міста». Окремі слова вдячності ми висловлюємо ведучому Олексію Білецькому за цікаву розповідь та надзвичайну харизму.

Пропонуємо фото-звіт нашої подорожі...

 

 

Студенти та викладачі

кафедри менеджменту організацій


День пам'яті

       

З нагоди відзначення Дня пам'яті і 70-річниці Перемоги над нацизмом у Європі, з метою консолідації суспільства навколо ідеї захисту України, налагодження громадянського взаєморозуміння і примирення у питаннях національної історії періоду Другої світової війни, 8 травня 2015 року у Херсонському інституті Приватного акціонерного товариства «Вищий навчальний заклад «Міжрегіональна Академія управління персоналом» проведено ряд святкових заходів. Для всіх студентів інституту відбулася відкрита кураторська година на тему: «Пам'ятники Херсонщини». Вона розпочалася хвилиною мовчання на честь пам'яті загиблих у часи Великої Вітчизняної Війни. Виховний захід супроводжувався фото-презентацією пам'ятників Херсонщини. Оформлено виставку книг та історичних матеріалів на тему: «Подвиг не має забуття». Кураторами академічних груп проведено виховні години на тему: «Мужність і відвага крізь покоління», «Про минуле серце пам'ять зберігає», «Збережемо пам'ять про подвиг».

 


Збережемо пам'ять про подвиг

7 травня 2015 року о 10.00 год. на Херсонському механічному заводі біля заводської стели «Павшим петровцам» відбулось урочисте привітання з нагоди Дня пам'яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Європі.

 

Підготовкою свята, розробкою сценарію займались керівництво заводу, викладач кафедри управління персоналом, економіки і підприємництва Херсонського інституту МАУП Слєпухіна Інна Дмитрівна та студент напряму підготовки «Правознавство» 3 курсу Білоус Володимир Херсонського інституту МАУП. 

З вітальним словом до ветеранів звернувся заступник директора з виробництва - Фірсов Руслан В'ячеславович, директор ЗОШ №4 м. Херсона Місюченко Світлана Івановна, Голова Ради Ветеранів Прохоров Борис Антонович, член профспілкової організації працівників заводу Долгошеєва Тетяна Михайлівна.

Вітаємо зі святом всіх вас щиро!

Живіть здорові в щасті і теплі.

Бажаємо любові, світла, миру

На нашій рідній і святій землі!

Хай пісня лине в синь небес крилато,

У мирне небо хай зліта салют.

День Перемоги – то найкраще свято!

І на землі хай в мирі всі живуть!


Участь студентів інституту МАУП у семінарі “Інструменти Google для освіти”

 

27 квітня о 13:30 відбувся інноваційний семінар "Інструменти Google для освіти"

 

Компанія Google Україна провела семінар для студентів та викладачів Херсонщини по використанню сучасних та деякій мірі іноваціоних інструментів Google в освіті.

Вперше у Херсон приїзджав єдиний в Україні сертифікований викладач-тренер Google по Google Apps for Education та Google Classroom, також в даній конференції приймав участь Херсонський викладач ХДУ та тренер Google Антоніна Букач.

Окрім теоретичної інформації про зміни у житті суспільства завдяки новітнім технологіям, особливості технологій від «Google», учасники отримали практичні навички у роботі з Google Apps для навчання, Google+ , Google диск, та інші додатки, які зможуть застосовувати як у процесі освіти, так і в особистому житті.

 

Новим для учасників семінару було те, що ми розглянули додатки за нововведеннями Google. На семінарі від нашого інституту були присутні студенти кафедри менеджменту та економіки Новосельцева Наталія Костянтинівна та Редька Сергій Вікторович.

 

Для себе учасники семінару набули нових навичок роботи з Google+, при проведенні практичної та колективної роботи що дала змогу більш глибоко зрозуміти сутність роботи Google .

Студент(-ка) кафедри менеджменту

Новосельцева Наталія Костянтинівна

Редька Сергій Вікторович


«О, щасливчик»

14 квітня 2015 року в Херсонському інституті МАУП пройшла науково-розважальна гра «О, щасливчик». Захід було організовано та проведено доцентом кафедри менеджменту організацій к.е.н. Чумаченко Аллою Сергіївною.

В рамках гри студенти відповідали на питання за такими напрямами, як: «Столиці світу», «Валюти країн світу», «Видатна особистість», «Менеджмент», «Маркетинг», «Економіка», «Історія гостинності» тощо.

Після закінчення гри кожен студент отримав диплом учасника, а переможцю вручили насіння квітки, горщик для квітів та родючий ґрунт, як символ знань, які необхідно вирощувати на родючому ґрунті досвіду, умінь та навичок викладачів Академії.

Захід завершився солодким столом та чаюванням.


Екскурсія до Херсонського краєзнавчого музею

 

9 квітня 2015 року студенти та викладачі Херсонського інституту МАУП мали змогу побачити унікальну колекцію флори та фауни Херсонщини – основу природознавчого відділу Херсонського краєзнавчого музею.

 

Ще на початку заходу всіх приємно вразила своєю досвідченістю екскурсовод Наталія Вікторівна (молодший науковий співробітник музею), яка достатньо лаконічно розповіла про Дніпровські плавні як природний фільтр головної артерії України), про місце проживання та господарське значення риб нашої місцевості, про рослини-фільтри. Зацікавила всіх експозиція „Рідкісні та зникаючі тварини світу" та справжня перлина музею - експозиція, присвячена дивовижному світу Нижнього Дніпра, Азовського та Чорного морів. Та найбільше здивування в усіх викликав центральний експонат відділу, один з найбільших музейних предметів України – 30-метровий скелет синього кита.

Потім екскурсовод провів студентів до меморіального куточку, присвяченого пам'яті вченого, ботаніка із світовим ім'ям – Й. К. Пачоського, за ініціативи якого місцеві натуралісти проводили ще в той час комплексне обстеження флори, фауни та ґрунтів Херсонщини. Всі ніби побували в іншій епосі, побачили фотокартки того часу, рукописи, натуральні експонати тварин та птахів, гербарії зроблені руками вченого.

Студенти та викладачі залишилися задоволеними високим рівнем організації заходу і висловили щирі слова вдячності співробітникам музею.


В Херсонському інституті МАУП відбулася державна атестація

 

З 30 березня по 11 квітня 2015 року в Херсонському інституті МАУП відбулася чергова державна атестація студентів заочної форми навчання з напрямів підготовки/спеціальностей «Правознавство», «Управління персоналу та економіки праці», «Обліку і аудиту», «Менеджменту», «Соціології». Студенти складали державні екзамени та захищали дипломні роботи для отримання освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» та «спеціаліст».

Робота Державної екзаменаційної комісії відповідала вимогам Закону України «Про вищу освіту» та Положенню про організацію освітнього процесу в Міжрегіональній Академії управління персоналом, затверджене наказом Академії №31-о від 26 лютого 2015 року.

 

Слід зазначити, що проведення державних екзаменів серед студентів-бакалаврів дозволило належним чином перевірити якість їх знань та ступінь готовності до практичної діяльності.

Позитивної оцінки заслуговують доповіді по дипломним роботам студентів-спеціалістів, які були виконані на актуальні теми з господарського та трудового права, управління персоналом та економіки праці. Письмові роботи відобразили необхідність вдосконалення правового регулювання певних відносин, удосконалення кадрової політики підприємств Херсонської області та України в цілому, про що йшла мова в обговоренні. Це підтверджує прагнення молодих спеціалістів висловлювати своє бачення і брати активну участь в життєдіяльності суспільства.

 

Бажаємо випускникам успіхів та вдалої реалізації своїх знань і вмінь на теренах професійної діяльності.ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «СУСПІЛЬНІ ПРОБЛЕМИ СУЧАСНОЇ СОЦІОЛОГІЇ, ПСИХОЛОГІЇ ТА СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ»

 

У Херсонському інституті МАУП відбулась ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Суспільні проблеми сучасної соціології, психології та соціальної роботи», яку організовувала та провела кафедра менеджменту організацій Херсонського інституту МАУП 12 березня 2015року.

Конференція була урочисто відкрита доповіддю Заслуженого юриста України, директора інституту, кандидата юридичних наук, доцента, професора МАУП Діденка Сергія Володимировича. Директор побажав присутнім натхненої роботи та насолоди від наукового спілкування.

Завідувач кафедри менеджменту організацій, кандидат соціологічних наук, доцент Фудорова Олена Миколаївна привітала присутніх на конференції та ознайомила всіх з програмою конференції.

Програма конференції включала в себе три основних частини.

І частина – Пленарне засідання, на якому присутні мали змогу долучитися до обговорень застосування дослідницької стратегії Action Research при дослідженнях сучасних практик надання адміністративних послуг (доповідач - к.соц.н., доцент Коробов В.К.); проаналізувати вплив Е-комунікації на формування суспільно-політичної свідомості людини (доповідач - Коробов П.В.); прослухати результати публічного обговорення проблеми булінгу у форматі документального театру (доповідач – к.соц.н., доц.. Гоманюк М.А.).

Кандидат психологічних наук, доцент Дишкант О.В. розповіла присутнім про особливості мотиваційного компоненту особистості фахівців рятувальних служб; студент-психолог Литвин В. Детально окреслив психологічні особливості та причини важких насильницьких дій в сучасному українському суспільстві.

Секцію соціальної роботи було на пленарному засіданні було представлено Тріфаніною Л.С. (аспіранткою Національного педагогічного університету ім.М.П.Драгоманова) з доповіддю на тему: «Інформаційна культура молодших підлітків в умовах загальноосвітніх навчальних закладів».

ІІ частина – проведення 2-х психологічних тренінгів. Модератором першого тренінгу була Дишкант О.В., тема тренінгу – «Як залишитись хорошою людиною після вчинення поганих вчинків?». Хачатрян С.М. (модератор другого тренінгу) обрала темою свого тренінгу – «Зона впливу: що це і як її зберегти?». Атмосфера на тренінгах була надзвичайно відкритою та сприятливою для роботи над собою.

ІІІ частина –підведення підсумків конференції, вручення сертифікатів та музичний сюрприз. Вже традиційно на закриття конференції була запрошена відома херсонська група «Город неспящих».

Відео-репортаж за результатами конференції можна переглянути за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=NiQ0Icnmdf4

 


Конференція з соціології, психології та соціальної роботи

 

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі

ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції

«СУСПІЛЬНІ ПРОБЛЕМИ СУЧАСНОЇ СОЦІОЛОГІЇ, ПСИХОЛОГІЇ ТА

СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ»

Конференція відбудеться 12 березня 2015 року в Херсонському інституті МАУП.

Мета конференції: підвищення інтересу дослідників до активної наукової діяльності у галузі соціології, психології та соціальної роботи, а також сприяння формуванню наукових зв'язків між навчальними закладами та науковими установами України.

До участі в конференції запрошуються студенти, аспіранти, науковці ВНЗ та науково-дослідних установ, а також практичні працівники, які активно займаються зазначеними проблемами.

Під час проведення конференції планується робота з наступних напрямків:

1. Соціологія суспільних трансформацій: від класичних теорій до сучасності.

2. Соціологія управління та менеджмент в сучасному соціумі: теорія та практика.

3. Актуальні проблеми психології в умовах нестабільного розвитку українського суспільства.

4. Соціальна робота в Україні: проблеми та можливі шляхи їх вирішення.

Матеріали конференції (тези або стаття) будуть видані у збірнику наукових праць «СУСПІЛЬНІ ПРОБЛЕМИ СУЧАСНОЇ СОЦІОЛОГІЇ, ПСИХОЛОГІЇ ТА СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ».

Текст тези або статті українською або російською мовою необхідно надіслати до 25 лютого 2015 р. на електронну адресу оргкомітету Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

До матеріалів додається заповнена анкета учасника конференції, яка містить відомості про автора.

У випадку включення Ваших матеріалів до збірника, Вам необхідно буде сплатити:

- у разі написання тез (до 5 сторінок) - організаційний внесок у розмірі 150 грн., що включає в себе друк тез у збірнику та поштову розсилку;

- у разі написання статті (до 12 сторінок) – 20 грн. за сторінку, а також організаційний внесок у розмірі 50 грн., що включає в себе витрати на поштову розсилку.

Оплата здійснюється після отримання повідомлення про прийняття матеріалів до друку.

З питань конференції звертатися до оргкомітету конференції: Діденко Сергій Володимирович, Фудорова Олена Миколаївна тел.: (050)1909064, (098)4430496;e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Адреса оргкомітету: 73022, м. Херсон, вул. Червонопрапорна 37 / Тракторна 20, http://maup.net.ua/.


Проблеми сучасного менеджменту: співвідношення теорії та практики

19 грудня 2014 року на кафедрі менеджменту Херсонського інституту МАУП відбулася І Всеукраїнська науково-практична конференція «Проблеми сучасного менеджменту: співвідношення теорії та практики».

Мета конференції: підвищення інтересу дослідників до активної наукової діяльності у галузі менеджменту та адміністрування, а також сприяння формуванню наукових зв'язків між навчальними закладами та науковими установами України.

У конференції прийняли участь студенти, аспіранти, науковці ВНЗ та науково-дослідних установ, а також практичні працівники з різних міст, які активно займаються зазначеними проблемами.

Під час проведення конференції робота проводилась з наступних напрямків:

1. Актуальні напрями розвитку теорії та практики управління.

2. Сучасні парадигми стратегічного та корпоративного менеджменту.

3. Інноваційна економіка та інноваційний менеджмент в організаціях.

Слід відмітити, що атмосфера конференції була надзвичайно комфортною для обговорення питань щодо регламенту роботи. Учасники активно виступали та ставили запитання доповідаючим. Після офіційної частини для учасників та гостей був представлений майстер клас з виготовлення коктейлів. Кожен із присутніх мав змогу продегустувати коктейлі на свій смак.

По закінченню були підведені підсумки конференції та вручені сертифікати кожному учаснику. На завершення програми запропонував свій виступ гурт «Город Неспящих».

За результатами конференції виданий збірник наукових праць «Проблеми сучасного менеджменту: співвідношення теорії та практики».

Наголошуємо, що в новому році Херсонський інститут МАУП продовжує набори на заочну форму навчання за напрямами: Психологія, Менеджмент, Соціологія, Правознавство, Управління персоналом та економіка праці,. Найближчий набір розпочинається 25.02.2015 і триває до 25.03.2015 року. У зв'язку з цим, запрошуємо на День відкритих дверей, що проходитиме 21.02.2015 року о 10.00. Чекаємо на Вас!

З повагою, оргкомітет конференції,

завідувач кафедрою менеджменту,

кандидат соціологічних наук,

доцент Фудорова Олена Миколаївна,

кандидат педагогічних наук,

доцент Бовдир Олена Сергіївна.

ПРОПОНУЄМО ВАМ ФОТОЗВІТ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Екскурсія-демонстрація до готельно-оздоровчого комплексу "Затерянный мир"

 Навчальна екскурсія-демонстрація до

готельно-оздоровчого комплексу «Затерянный мир»

12 грудня 2014 р. відбулася навчальна екскурсія-демонстрація до готельно-оздоровчого комплексу «Затерянный мир». Заклад розташований в історичному центрі Херсона, поблизу ділового, культурного і адміністративного «серця» міста.

Студенти спеціалізації «Менеджмент туризму та готельного бізнесу» змогли на власні очі побачити саме діяльність готельного комплексу, так як у своїй структурі «Затерянный мир» має такі підрозділи: готель «Компас Отель Херсон», ресторан, банний комплекс, салон краси, тренажерну залу. Своїм досвідом і знаннями з майбутніми готельєрами поділилися адміністратор комплексу Анастасія та адміністратор служби прийому та розміщення готелю Арина.

«Компас Отель Херсон» входить до мережі ведучого національного готельного оператора «Премьер Интернешнл». Ознайомлюючи з номерним фондом готелю, адміністратор Арина розповіла про історію виникнення, становлення і перспективи розвитку закладу в цілому і готелю, зокрема. Студенти мали змогу побачити затишні комфортабельні номери різних категорій, з цікавим дизайном і достоїнствами сучасного сервісу.

Арина продемонструвала студентам технологію обслуговування гостей, а потім вони самі мали змогу спробувати себе в ролі персоналу служби прийому та розміщення. Спробували зареєструвати гостя, знайти відповіді на нестандартні питання постояльців готелю, виконати найбільш дивні прохання та оформити виселення.

Зацікавив студентів і той факт, що вийшовши за двері готельного номера, можна відразу ж потрапити в світ здорових задоволень комплексу і свій вільний від основних справ час можна витратити з абсолютною користю для душі та тіла. Тому продовження екскурсії відбулося на території банного комплексу, в якому можна повністю віддатись владі води, а також скористатися послугами косметолога, перукаря, візажиста у місцевому салоні краси. Любителів фізичних навантажень порадували сучасно обладнані тренажерні зали комплексу.

Останнім студенти відвідали ресторан комплексу зі своєю європейською та авторською кухнею. Всі мали можливість відчути на собі як приємно після екскурсії готелем спуститися поверхом нижче і насолодитися не тільки смаком чудових страв, а й приємним обслуговуванням персоналу. Ресторан комплексу дуже оригінальний, має цікавий, живий інтер'єр, дозволяє зануритися в доісторичну атмосферу – в часи, коли люди мешкали в печерах і залишали на стінах перші малюнки.

У ресторані і відбувся останній, підсумковий етап екскурсії. За чашкою ароматної кави всі жваво дискутували про особливості діяльності даного закладу та заповнили анкети «Якість послуг в готельному комплексі». В ігровій формі ознайомилися з сучасними готельними «фішками» і спробували запропонувати свої варіанти для покращення діяльності даного комплексу. В ході обговорення було запропоновано багато цікавих пропозицій для дотримання високих стандартів якості, збереження лояльності клієнтів та персоналу закладу.

Маємо надію, що і подальша співпраця з даним комплексом буде сприяти формуванню практичних вмінь та навичок майбутніх менеджерів готельного бізнесу.

                                                                                                                                                                                   ст. викладач кафедри

                                                                                                                                                                              менеджменту організацій

                                                                                                                                                                                 Херсонського інституту

                                                                                                                                                                                     ПрАТ " ВНЗ "МАУП"

                                                                                                                                                                                                     Дуга В.О.


Сторінка 3 з 5

  • Страница: