Новости

В Херсонському інституті МАУП відбулася державна атестація

 

З 30 березня по 11 квітня 2015 року в Херсонському інституті МАУП відбулася чергова державна атестація студентів заочної форми навчання з напрямів підготовки/спеціальностей «Правознавство», «Управління персоналу та економіки праці», «Обліку і аудиту», «Менеджменту», «Соціології». Студенти складали державні екзамени та захищали дипломні роботи для отримання освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» та «спеціаліст».

Робота Державної екзаменаційної комісії відповідала вимогам Закону України «Про вищу освіту» та Положенню про організацію освітнього процесу в Міжрегіональній Академії управління персоналом, затверджене наказом Академії №31-о від 26 лютого 2015 року.

 

Слід зазначити, що проведення державних екзаменів серед студентів-бакалаврів дозволило належним чином перевірити якість їх знань та ступінь готовності до практичної діяльності.

Позитивної оцінки заслуговують доповіді по дипломним роботам студентів-спеціалістів, які були виконані на актуальні теми з господарського та трудового права, управління персоналом та економіки праці. Письмові роботи відобразили необхідність вдосконалення правового регулювання певних відносин, удосконалення кадрової політики підприємств Херсонської області та України в цілому, про що йшла мова в обговоренні. Це підтверджує прагнення молодих спеціалістів висловлювати своє бачення і брати активну участь в життєдіяльності суспільства.

 

Бажаємо випускникам успіхів та вдалої реалізації своїх знань і вмінь на теренах професійної діяльності.ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «СУСПІЛЬНІ ПРОБЛЕМИ СУЧАСНОЇ СОЦІОЛОГІЇ, ПСИХОЛОГІЇ ТА СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ»

 

У Херсонському інституті МАУП відбулась ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Суспільні проблеми сучасної соціології, психології та соціальної роботи», яку організовувала та провела кафедра менеджменту організацій Херсонського інституту МАУП 12 березня 2015року.

Конференція була урочисто відкрита доповіддю Заслуженого юриста України, директора інституту, кандидата юридичних наук, доцента, професора МАУП Діденка Сергія Володимировича. Директор побажав присутнім натхненої роботи та насолоди від наукового спілкування.

Завідувач кафедри менеджменту організацій, кандидат соціологічних наук, доцент Фудорова Олена Миколаївна привітала присутніх на конференції та ознайомила всіх з програмою конференції.

Програма конференції включала в себе три основних частини.

І частина – Пленарне засідання, на якому присутні мали змогу долучитися до обговорень застосування дослідницької стратегії Action Research при дослідженнях сучасних практик надання адміністративних послуг (доповідач - к.соц.н., доцент Коробов В.К.); проаналізувати вплив Е-комунікації на формування суспільно-політичної свідомості людини (доповідач - Коробов П.В.); прослухати результати публічного обговорення проблеми булінгу у форматі документального театру (доповідач – к.соц.н., доц.. Гоманюк М.А.).

Кандидат психологічних наук, доцент Дишкант О.В. розповіла присутнім про особливості мотиваційного компоненту особистості фахівців рятувальних служб; студент-психолог Литвин В. Детально окреслив психологічні особливості та причини важких насильницьких дій в сучасному українському суспільстві.

Секцію соціальної роботи було на пленарному засіданні було представлено Тріфаніною Л.С. (аспіранткою Національного педагогічного університету ім.М.П.Драгоманова) з доповіддю на тему: «Інформаційна культура молодших підлітків в умовах загальноосвітніх навчальних закладів».

ІІ частина – проведення 2-х психологічних тренінгів. Модератором першого тренінгу була Дишкант О.В., тема тренінгу – «Як залишитись хорошою людиною після вчинення поганих вчинків?». Хачатрян С.М. (модератор другого тренінгу) обрала темою свого тренінгу – «Зона впливу: що це і як її зберегти?». Атмосфера на тренінгах була надзвичайно відкритою та сприятливою для роботи над собою.

ІІІ частина –підведення підсумків конференції, вручення сертифікатів та музичний сюрприз. Вже традиційно на закриття конференції була запрошена відома херсонська група «Город неспящих».

Відео-репортаж за результатами конференції можна переглянути за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=NiQ0Icnmdf4

 


Конференція з соціології, психології та соціальної роботи

 

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі

ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції

«СУСПІЛЬНІ ПРОБЛЕМИ СУЧАСНОЇ СОЦІОЛОГІЇ, ПСИХОЛОГІЇ ТА

СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ»

Конференція відбудеться 12 березня 2015 року в Херсонському інституті МАУП.

Мета конференції: підвищення інтересу дослідників до активної наукової діяльності у галузі соціології, психології та соціальної роботи, а також сприяння формуванню наукових зв'язків між навчальними закладами та науковими установами України.

До участі в конференції запрошуються студенти, аспіранти, науковці ВНЗ та науково-дослідних установ, а також практичні працівники, які активно займаються зазначеними проблемами.

Під час проведення конференції планується робота з наступних напрямків:

1. Соціологія суспільних трансформацій: від класичних теорій до сучасності.

2. Соціологія управління та менеджмент в сучасному соціумі: теорія та практика.

3. Актуальні проблеми психології в умовах нестабільного розвитку українського суспільства.

4. Соціальна робота в Україні: проблеми та можливі шляхи їх вирішення.

Матеріали конференції (тези або стаття) будуть видані у збірнику наукових праць «СУСПІЛЬНІ ПРОБЛЕМИ СУЧАСНОЇ СОЦІОЛОГІЇ, ПСИХОЛОГІЇ ТА СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ».

Текст тези або статті українською або російською мовою необхідно надіслати до 25 лютого 2015 р. на електронну адресу оргкомітету Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

До матеріалів додається заповнена анкета учасника конференції, яка містить відомості про автора.

У випадку включення Ваших матеріалів до збірника, Вам необхідно буде сплатити:

- у разі написання тез (до 5 сторінок) - організаційний внесок у розмірі 150 грн., що включає в себе друк тез у збірнику та поштову розсилку;

- у разі написання статті (до 12 сторінок) – 20 грн. за сторінку, а також організаційний внесок у розмірі 50 грн., що включає в себе витрати на поштову розсилку.

Оплата здійснюється після отримання повідомлення про прийняття матеріалів до друку.

З питань конференції звертатися до оргкомітету конференції: Діденко Сергій Володимирович, Фудорова Олена Миколаївна тел.: (050)1909064, (098)4430496;e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Адреса оргкомітету: 73022, м. Херсон, вул. Червонопрапорна 37 / Тракторна 20, http://maup.net.ua/.


Проблеми сучасного менеджменту: співвідношення теорії та практики

19 грудня 2014 року на кафедрі менеджменту Херсонського інституту МАУП відбулася І Всеукраїнська науково-практична конференція «Проблеми сучасного менеджменту: співвідношення теорії та практики».

Мета конференції: підвищення інтересу дослідників до активної наукової діяльності у галузі менеджменту та адміністрування, а також сприяння формуванню наукових зв'язків між навчальними закладами та науковими установами України.

У конференції прийняли участь студенти, аспіранти, науковці ВНЗ та науково-дослідних установ, а також практичні працівники з різних міст, які активно займаються зазначеними проблемами.

Під час проведення конференції робота проводилась з наступних напрямків:

1. Актуальні напрями розвитку теорії та практики управління.

2. Сучасні парадигми стратегічного та корпоративного менеджменту.

3. Інноваційна економіка та інноваційний менеджмент в організаціях.

Слід відмітити, що атмосфера конференції була надзвичайно комфортною для обговорення питань щодо регламенту роботи. Учасники активно виступали та ставили запитання доповідаючим. Після офіційної частини для учасників та гостей був представлений майстер клас з виготовлення коктейлів. Кожен із присутніх мав змогу продегустувати коктейлі на свій смак.

По закінченню були підведені підсумки конференції та вручені сертифікати кожному учаснику. На завершення програми запропонував свій виступ гурт «Город Неспящих».

За результатами конференції виданий збірник наукових праць «Проблеми сучасного менеджменту: співвідношення теорії та практики».

Наголошуємо, що в новому році Херсонський інститут МАУП продовжує набори на заочну форму навчання за напрямами: Психологія, Менеджмент, Соціологія, Правознавство, Управління персоналом та економіка праці,. Найближчий набір розпочинається 25.02.2015 і триває до 25.03.2015 року. У зв'язку з цим, запрошуємо на День відкритих дверей, що проходитиме 21.02.2015 року о 10.00. Чекаємо на Вас!

З повагою, оргкомітет конференції,

завідувач кафедрою менеджменту,

кандидат соціологічних наук,

доцент Фудорова Олена Миколаївна,

кандидат педагогічних наук,

доцент Бовдир Олена Сергіївна.

ПРОПОНУЄМО ВАМ ФОТОЗВІТ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Екскурсія-демонстрація до готельно-оздоровчого комплексу "Затерянный мир"

 Навчальна екскурсія-демонстрація до

готельно-оздоровчого комплексу «Затерянный мир»

12 грудня 2014 р. відбулася навчальна екскурсія-демонстрація до готельно-оздоровчого комплексу «Затерянный мир». Заклад розташований в історичному центрі Херсона, поблизу ділового, культурного і адміністративного «серця» міста.

Студенти спеціалізації «Менеджмент туризму та готельного бізнесу» змогли на власні очі побачити саме діяльність готельного комплексу, так як у своїй структурі «Затерянный мир» має такі підрозділи: готель «Компас Отель Херсон», ресторан, банний комплекс, салон краси, тренажерну залу. Своїм досвідом і знаннями з майбутніми готельєрами поділилися адміністратор комплексу Анастасія та адміністратор служби прийому та розміщення готелю Арина.

«Компас Отель Херсон» входить до мережі ведучого національного готельного оператора «Премьер Интернешнл». Ознайомлюючи з номерним фондом готелю, адміністратор Арина розповіла про історію виникнення, становлення і перспективи розвитку закладу в цілому і готелю, зокрема. Студенти мали змогу побачити затишні комфортабельні номери різних категорій, з цікавим дизайном і достоїнствами сучасного сервісу.

Арина продемонструвала студентам технологію обслуговування гостей, а потім вони самі мали змогу спробувати себе в ролі персоналу служби прийому та розміщення. Спробували зареєструвати гостя, знайти відповіді на нестандартні питання постояльців готелю, виконати найбільш дивні прохання та оформити виселення.

Зацікавив студентів і той факт, що вийшовши за двері готельного номера, можна відразу ж потрапити в світ здорових задоволень комплексу і свій вільний від основних справ час можна витратити з абсолютною користю для душі та тіла. Тому продовження екскурсії відбулося на території банного комплексу, в якому можна повністю віддатись владі води, а також скористатися послугами косметолога, перукаря, візажиста у місцевому салоні краси. Любителів фізичних навантажень порадували сучасно обладнані тренажерні зали комплексу.

Останнім студенти відвідали ресторан комплексу зі своєю європейською та авторською кухнею. Всі мали можливість відчути на собі як приємно після екскурсії готелем спуститися поверхом нижче і насолодитися не тільки смаком чудових страв, а й приємним обслуговуванням персоналу. Ресторан комплексу дуже оригінальний, має цікавий, живий інтер'єр, дозволяє зануритися в доісторичну атмосферу – в часи, коли люди мешкали в печерах і залишали на стінах перші малюнки.

У ресторані і відбувся останній, підсумковий етап екскурсії. За чашкою ароматної кави всі жваво дискутували про особливості діяльності даного закладу та заповнили анкети «Якість послуг в готельному комплексі». В ігровій формі ознайомилися з сучасними готельними «фішками» і спробували запропонувати свої варіанти для покращення діяльності даного комплексу. В ході обговорення було запропоновано багато цікавих пропозицій для дотримання високих стандартів якості, збереження лояльності клієнтів та персоналу закладу.

Маємо надію, що і подальша співпраця з даним комплексом буде сприяти формуванню практичних вмінь та навичок майбутніх менеджерів готельного бізнесу.

                                                                                                                                                                                   ст. викладач кафедри

                                                                                                                                                                              менеджменту організацій

                                                                                                                                                                                 Херсонського інституту

                                                                                                                                                                                     ПрАТ " ВНЗ "МАУП"

                                                                                                                                                                                                     Дуга В.О.


Екскурсія-дегустація

 

Екскурсія-дегустація відкриває секрети чайних традицій

майбутнім готельєрам

Надання послуг з харчування – важливий компонент гастрономічного обслуговування більшості готельних комплексів, невід'ємна ознака гостинності, престижу закладу розміщення. Тому сучасний готельєр обов'язково повинен знати форми організації та особливості харчування в готелях, вміти задовольнити потреби в харчуванні людей з різних країн світу з їх різноманітними смаками і традиціями національної кухні. Особливу роль при цьому відіграє чаювання. Знання особливостей чайних церемоній є обов'язковим для персоналу готелю, так як зараз багато готельних комплексів пропонують спробувати традиції вечірнього чаювання.

4 грудня 2014 р. студенти кафедри менеджменту організацій, спеціалізації «Менеджмент туризму та готельного бізнесу» мали змогу побувати на екскурсії-дегустації під назвою «НадзвиЧАЙні традиції». Гостями заходу, який проходив на базі Херсонського обласного краєзнавчого музею, також були студенти напряму «Психологія», «Управління персоналом та економіка праці» та «Правознавство». В ході екскурсії вони ознайомилися з історією виникнення чаю, перших чайних магазинів, традиціями російського та англійського чаювання. Екскурсія супроводжувалася демонстрацією найрізноманітнішого посуду для приготування чаю та смачною дегустацією за англійським етикетом.

Розповідь про традиційну церемонію британського чаювання, особливості чайних церемоній найвідоміших готелів світу дала можливість зануритися в атмосферу минулих століть і прожити маленьке життя англійської знаті.

Студенти та викладачі отримали задоволення від теплої атмосфери, оригінального музичного супроводу та високого рівня подачі сучасного матеріалу молодими співробітниками музею. При цьому всі отримали позитивні емоції, на собі відчули як вміла організація чайної церемонії підвищує емоційний тонус, знімає втому, відновлює сили.

ст. викладач кафедри

менеджменту організацій Дуга В.О.


Викладачі ХІ МАУП як експерти з проблем вищої освіти

Викладачі Херсонського інституту МАУП протягом всього тижня (1.12.2014-5.12.2014) будуть виступати експертами з проблем модернізації вищої освіти в сучасній Україні. Соціологічне дослідження на тему: «Експертна оцінка модернізації вищої освіти України» проводиться кафедрою прикладної соціології та соціальних комунікацій Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна. І з величезним задоволенням викладачі Херсонського інституту МАУП стануть учасниками даного всеукраїнського дослідження.

Слід зазначити, що Херсонський інститут МАУП вже досить давно співпрацює із зазначеним університетом. Зокрема, головою ДЕК у студентів-соціологів вже вкотре є кандидат соціологічних наук, доцент Хижняк Олександр Володимирович.

Маємо надію, що експертна оцінка проблем вищої освіти сучасної України (з боку наших викладачів) сприятиме вирішенню хоча б невеликої кількості виявлених проблем!

Висловлюємо слова вдячності нашим колегам з кафедри прикладної соціології та соціальних комунікацій Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна та сподіваємось на подальшу співпрацю!

                                                                                                                                                          Зав.кафедри менеджменту організацій,

                                                                                                                                                                        кандидат соціологічних наук,

                                                                                                                                                                                   доцент Фудорова О.М.


Проведено психологічний тренінг з екстремальної психології

 

Звіт кафедри менеджменту організацій

за результатами психологічного тренінгу

з екстремальної психології

 

 

26 листопада о 12.00 відбувся психологічний тренінг з екстремальної психології. Модератором тренінгу була кандидат психологічних наук, доцент кафедри - Дишкант Олена Володимирівна.

Учасниками тренінгу були як студенти Херсонського інституту МАУП, так і його викладачі.

Мета тренінгу - навчитися «боротися» із повсякденними стресами.

Слід відмітити, що атмосфера заходу була надзвичайно сприятливою та комфортною для обговорення питань щодо структури, видів стресу з перших хвилин заходу.

Не можна не зазначити про високу активність як студентів, так і викладачів. А це, в свою чергу, впливає на налагодження контакту між викладацьким складом Херсонського інституту МАУП та студентством. І вкотре ми мали нагоду переконатися, що студенти та викладачі Херсонського інституту МАУП є великою та дружною родиною зі своїми традиціями та звичаями.

Особливі слова вдячності хочеться висловити модератору тренінгу – Дишкант Олені Володимирівні, за організацію та проведення заходу!

Зав.кафедри менеджменту організацій,

канд.соц.н., доцент Фудорова О.М.


Кафедра менеджменту організацій обговорювала проблеми побудови успішної кар’єри

Звіт за результатами круглого столу на тему:

«Фактори побудови успішної кар'єри»

Організатори: кафедра менеджменту організацій. Дата та час проведення: 13 листопада, о 11.40 

13 листопада 2014 року в Херсонському інституті МАУП відбувся надзвичайно цікавий та актуальний круглий стіл на тему: «Фактори побудови успішної кар'єри». Організаторами та учасниками круглого столу одночасно були студенти кафедри менеджменту організацій спеціальності «Менеджмент».

Програма круглого столу складалася з двох частин.

В рамках першої частини, на запрошення завідуючої кафедри менеджменту організацій Фудорової О.М. (кандидат соціологічних наук, доцент), в гості до МАУП завітали надзвичайно рідкісні та навіть ексклюзивні в Україні фахівці, як фінансові консультанти (слід зазначити, що в Україні таких фахівців не так й багато – всього 4000), а саме – Колмикова Ніна та Кальян Ольга.

Протягом зустрічі експерти підняли надзвичайно важливі для сучасної молоді проблеми: низький рівень фінансової грамотності українців, низький рівень довіри українським банкам, питання економічної кризи в Україні та світі взагалі. Як представники страхової компанії ПЗУ, гості закцентували свою увагу на альтернативному шляху економічної стабільності життя кожного з нас. Мова йшлася про страхування.

Ніна розповіла про свій кар'єрний шлях. Фінансовий консультант зазначила, які саме фактори були визначальними у її кар'єрному шляху.

В рамках другої частини круглого столу під керівництвом Бетехтіної Л.О. (кандидат економічних наук, доцент) студенти підготували доповіді, з якими й виступили. У студентів була можливість відчути себе по-справжньому науковцями та експертами із зазначеної теми круглого столу.

Наприкінці заходу студенти отримали подяки за участь у круглому столі та надзвичайно цінній у їхньому житті досвід!

Завідувач кафедри менеджменту, к.соц.н., доцент

Фудорова О.М.


Кафедра менеджменту організацій запрошує до участі у І Всеукраїнській науково-практичній конференції з менеджменту

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі

І Всеукраїнської науково-практичної конференції

«Проблеми сучасного менеджменту: співвідношення теорії та практики»

Конференція (дистанційна форма) відбудеться 19 грудня 2014 року в Херсонському інституті МАУП.

Мета конференції: підвищення інтересу дослідників до активної наукової діяльності у галузі менеджменту та адміністрування, а також сприяння формуванню наукових зв'язків між навчальними закладами та науковими установами України.

До участі в конференції запрошуються студенти, аспіранти, науковці ВНЗ та науково-дослідних установ, а також практичні працівники, які активно займаються зазначеними проблемами.

Під час проведення конференції планується робота з наступних напрямків:

1. Актуальні напрями розвитку теорії та практики управління.

2. Сучасні парадигми стратегічного та корпоративного менеджменту.

3. Інноваційна економіка та інноваційний менеджмент в організаціях.

Матеріали конференції (тези або стаття) будуть видані у збірнику наукових праць «Проблеми сучасного менеджменту: співвідношення теорії та практики».

Текст тези або статті українською або російською мовою необхідно надіслати до 1 грудня 2014р. на електронну адресу оргкомітету Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

До матеріалів додається заповнена анкета учасника конференції, яка містить відомості про автора.

У випадку включення Ваших матеріалів до збірника, Вам необхідно буде сплатити:

- у разі написання тез (до 5 сторінок) - організаційний внесок у розмірі 150 грн., що включає в себе друк тез у збірнику та поштову розсилку;

- у разі написання статті (до 12 сторінок) – 20 грн. за сторінку, а також організаційний внесок у розмірі 50 грн., що включає в себе витрати на поштову розсилку.

Оплата здійснюється після отримання повідомлення про прийняття матеріалів до друку.

З питань конференції звертатися до оргкомітету конференції: Діденко Сергій Володимирович (0552) 45-47-63), Фудорова Олена Миколаївна (050)1909064, Бовдир Олена Сергіївна (050)6376009; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Адреса оргкомітету: 73022, м. Херсон, вул. Червонопрапорна 37 / Тракторна 20, каб.107 (кафедра менеджменту організацій), Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

АНКЕТА УЧАСНИКА

І Всеукраїнської науково-практичної конференції

«Проблеми сучасного менеджменту: співвідношення теорії та практики»

Прізвище ______________________________________________________________________

Ім'я ___________________________________________________________________________

По батькові ____________________________________________________________________

Науковий ступінь_______________________________________________________________

Звання _________________________________________________________________________

Посада _________________________________________________________________________

Місце роботи (навчання) _________________________________________________________

Поштова адреса (службова) ______________________________________________________

Поштова адреса (домашня) ______________________________________________________

Телефони:

Службовий _______________________________________

Домашній ________________________________________

Е-mail_____________________________________________

Назва доповіді __________________________________________________________________

Напрямок роботи конференції, в якому бажаєте взяти участь ___________________ ________________________________________________________________________________

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ МАТЕРІАЛІВ

● При наборі тексту необхідно дотримуватися наступних вимог:

1) вимкнути «перенос»;

2) всі поля - 2 см;

3) шрифт – Times New Roman, розмір – 14; інтервал – полуторний;

4) рисунки та діаграми мають бути зроблені у додатку до Microsoft Word – Microsoft Graph. Таблиці та малюнки мають бути подані у тексті статті. При цьому таблиці повинні мати заголовок, що розміщується над табличним полем, а малюнки – підписи. При використанні в статті декількох таблиць і / або малюнків їх нумерація обов'язкова. Кольори, що використовуються в діаграмах і малюнках, мають бути помітні в чорно-білому зображенні;

5) відстань між словами – не більше одного пропуску.

● Тези мають бути оформлені наступним чином:

1) Обсяг тез – до 5 сторінок (включаючи літературу).

2) Шифр УДК.

3) Прізвище та ініціали автора/авторів українською/російською мовою, науковий ступінь, вчене звання, посада, повна назва установи, де працює або навчається автор. Наприклад:

УДК 316.25.11

Іванов Іван Іванович

кандидат соціологічних наук, доцент

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

4) Назва тез.

5) Текст тез (вирівнювання основного тексту – по ширині).

6) Список використаних джерел (великими літерами, напівжирним, вирівнювання – по центру), далі – перелік використаної літератури з послідовною нумерацією відповідно до розміщення їх у статті. Бібліографія оформлюється за новим стандартом, затвердженим ВАК України.

● Стаття повинна бути оформлена наступним чином:

1) Обсяг статті – до 12 сторінок (включаючи літературу).

2) Шифр УДК.

3) Прізвище та ініціали автора/авторів українською мовою, науковий ступінь, вчене звання, посада, повна назва установи, де працює або навчається автор. Наприклад:

УДК 316.25.11

Іванов Іван Іванович

кандидат соціологічних наук, доцент

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

1) Назва статті.

2) Анотація українською/російською мовою (до 5-х рядків).

3) Текст статті (вирівнювання основного тексту – по ширині).

4) Список використаних джерел (великими літерами, напівжирним, вирівнювання – по центру), далі – перелік використаної літератури з послідовною нумерацією відповідно до розміщення їх у статті. Бібліографія оформлюється за новим стандартом, затвердженим ВАК України.

! У структурі статті повинні бути такі елементи: постановка проблеми у загальному вигляді, аналіз основних публікацій з теми дослідження, формулювання мети статті, виклад основного матеріалу, висновки з даного дослідження, перспективи подальших пошуків у зазначеному напрямку.

Відповідальність за зміст тез або статті несе автор.

Збірник матеріалів конференції буде надісланий учасникам на поштову адресу, вказану у анкеті, протягом 14 днів після проведення конференції.

 

 


Херсонський інститут МАУП запрошує на навчання!

 

Виступ директора Херсонського інституту МАУП Діденка Сергія Володимировича та завідувача кафедри менеджменту організацій Фудорової Олени Миколаївни на місцевому телеканалі "Скіфія"

http://www.youtube.com/watch?v=ujzUSHVUF18&feature=youtu.be


Екскурсія до бази зеленого туризму "Чайка"

 

Звіт щодо екскурсійної програми студентів та викладачів кафедри менеджменту організацій ХІ МАУП на базі зеленого туризму «Чайка»

Місце проведення – м. Гола Пристань, Херсонська область,

Дата проведення – 2 жовтня 2014р.,

Час проведення – 8.30-17.00

2 жовтня 2014 року студенти та викладачі кафедри менеджменту організацій Херсонського інституту МАУП стали учасниками одноденного туру на базу зеленого туризму «Чайка». В рамках програми було заплановано такі заходи: екскурсія на Бобровий острів; екскурсія по території бази з коротким екскурсом в історію українського села; круглий стіл на тему: «Розвиток Херсонської області як дестинації зеленого туризму»; урочиста частина за результатами обговорення актуальних питань розвитку туризму в Херсонській області; посвята студентів-першокурсників в «СТУДЕНТИ».

 

Протягом обговорення особливостей Херсонської області як дестинації зеленого туризму студенти кафедри брали активну участь у виявленні проблем та перспектив розвитку зеленого туризму на прикладі БЗТ «Чайка», а також вносили раціональні пропозиції щодо підвищення ефективності управління базою. Після закінчення круглого столу студенти-учасники були номіновані експертами у різних напрямках розвитку туризму.

Наступною частиною одноденного туру була церемонія посвяти студентів-першокурсників в СТУДЕНТИ. Активну участь в цій процедурі брали студенти старших курсів. Через промову клятви та її підписання, студенти відчули себе по-справжньому студентами Херсонського інституту МАУП.

Додому, до рідного інституту студенти повернулися не тільки із позитивними враженнями від відпочинку, але й з новими навичками проведення оцінки діяльності туристичного підприємства, виявлення переваг та недоліків, намічення перспективних шляхів розвитку. Учасники круглого столу змогли себе відчути по-справжньому майбутніми менеджерами підприємств готельного та туристичного бізнесу.

 

к.с.н., доцент, зав.кафедри

менеджменту організацій Фудорова О.М.,

к.е.н., доцент кафедри

менеджменту організацій Чумаченко А.С.


Вітаємо з Днем працівника освіти!

vchytelya

ШАНОВНІ ПЕДАГОГИ!

Вітаємо Вас з Вашим професійним святом - Днем працівників освіти!

Нехай Вам завжди всміхається доля, дарує Вам міцне здоров'я та довголіття. Від імені Ваших студентів бажаємо Вам здійснення найзаповітніших мрій, натхнення у Вашій праці, а також щоб у Ваших родинах завжди панували тепло, радість та затишок. Без Вас цей світ буде набагато гіршим, адже освітяни дають надію людству на подальший розвиток!

 


1 вересня в Херсонському інституті МАУП

 1 вересня в Херсонському інституті МАУП

        01 вересня 2014 року в стінах Херсонського інституту Міжрегіональної Академії управління персоналом відбулися урочистості щодо початку нового навчального року. Адміністрація інституту привітала першокурсників щирими та добрими словами, а також відзначила старшокурсників грамотами за відмінні успіхи у навчанні та активну участь у житті інститутуПісля всіх урочистостей студенти відвідали підготовлену викладачами інституту патріотичну лекцію "Ми-українці" а також мали можливість познайомитись з кураторами своїх груп.

 

 

Бажаємо всім студентам успіхів у навчанні та незабутніх студентських років!

 

 

 

 

 

 

 

 


МАУП награжден премией European Awards for Best Practices 2014

Организация European Society for Quality Research – ESQR (Европейское общество исследований качества) вручила премии 59 компаниям, структурам государственного уровня и организациям разных отраслей из Европы, Азии, Северной и Южной Америки и Австралии. Единственным победителем от Украины в этом году стала Межрегиональная академия управления персоналом (МАУП).

Европейская организация признала высокое качество образования в МАУП и удостоила этот вуз престижной премии European Awards for Best Practices 2014. Оценивание проводилось европейскими экспертами по различным критериям. В том числе обращали внимание на инновации, которые применяются в процессе обучения, современные технологии и культуру образовательного процесса.

 

 

«Для нас честь получить высокую оценку от Европейского общества исследования качества, - подчеркнул ректор МАУП Анатолий Подоляка, - Мы оказались в одном ряду с крупнейшими предприятиями, организациями и вузами из разных стран мира. Эта премия дает нам возможность участвовать в других международных конкурсах и конвенциях ESQR, развиваться и достигать новых высот, чтобы еще раз подчеркнуть, что МАУП – это всегда новации, передовой опыт, лучшие педагогические кадры и как следствие – качественное образование и успешное будущее выпускников».

Межрегиональная академия управления персоналом успешно работает в Украине уже 25 лет. МАУП является крупнейшим экономико-гуманитарным высшим учебным заведением страны, в котором учатся студенты из 39 стран мира. Учебный процесс в Академии обеспечивают более 2300 преподавателей, 70% из которых – доктора и кандидаты наук.

European Society for Quality Research – ESQR (Европейское Общество Исследований Качества) расположено в Лозанне (Швейцария). Содействует распространению культуры качества, признанию передового опыта ведения бизнеса, технологической инновации, а также достижению качества в организациях во всем мире и рекламе стратегий успешной деятельности.

Премий и наград ESQR в разные годы удостаивались такие международные бренды как Philips (Голландия), Carlsberg (Дания), Unicredit (Италия), Nippon (Япония). В образовательных программах ESQR участвуют десятки высших учебных заведений по всему миру.

 

 


УВАГА КОНКУРС!!!

elka1 elka2 elka3

З 26.11 2012р. по 17.12.2012р. (включно) запрошуємо  студентські групи Херсонського інституту МАУП взяти участь у конкурсі на кращу новорічну композицію.

Даний захід проводиться вже протягом кількох років у рамках Всеукраїнської акції.  Мета конкурсу - збереження хвойних лісів.  Роботи можуть бути виготовлені з будь-яких  матеріалів, крім хвойних гілок.

Визначення переможців відбудеться  18.12.2012р. у наступних номінаціях:

  • «Зимовий букет»
  • «Різдвяний віночок»
  • «Ялинкова прикраса».

Фото найкращих робіт  будуть розміщені на сайті Херсонського інституту МАУП. Свою майстерність та творчу фантазію можуть також проявити й   студенти заочної форми навчання.


Прокурор області зустрівся із правознавцями

1351091886 dscf0580 1351092173 dscf0583


23 жовтня 2012 року за участі прокурора області Костянтина Свіденка відбулася зустріч працівників прокуратури з представниками науки Херсонського регіону в області права, які ввійшли до складу методичної ради при прокуратурі. Гостями прокуратури області стали директор Херсонського інституту Міжрегіональної академії управління персоналом Сергій Діденко, доценти учбового закладу, а також доцент Херсонського державного університету Олександр Сотула.

На зустрічі у невимушеній обстановці запропоновано заходи щодо покращення методичної роботи прокуратури області. Окремим питанням обговорена видавницька діяльність методичної ради: розроблення спільних методичних посібників, бюлетенів, підготовка науково-практичних статей у фахову пресу.

Прокурор області висловив сподівання на тісну співпрацю та плідний обмін досвідом: практичним зі сторони прокуратури області та теоретичним з боку науковців.


Прес-служба прокуратури Херсонської областіЗавідувач кафедри правових дисциплін

 Роман Сейранович Мкртчян

 

 Кандидат юридичних наук, доцент кафедри

 

У 2007 році закінчив Херсонський юридичний інститут за спеціальністю «Правознавство».

У 2008 році закінчив магістратуру Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ за спеціальністю «Правоохоронна діяльність»

У березні 2012 року захистив кандидатську дисертацію на засіданні спеціалізованої вченої ради Запорізького національного університету, спеціальність 12.00.07 – адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право.

Тема дисертаційного дослідження «Провадження у справах щодо оскарження рішень підрозділів ДАІ МВС України»

 Має значний науково педагогічний стаж та досвід роботи у вищих навчальних закладах.

 Основні етапи педагогічної діяльності у вищих закладах освіти III-ІV рівня акредитації:

З 24.09.2007 р. працював викладачем кафедри кримінального права та кримінології Херсонського юридичного інституту ХНУВС.

З 2011 року працює доцентом кафедри правових дисциплін Херсонського інституту Міжрегіональної Академії управління персоналом.

Автор понад 20 наукових праць.

 Основні розробки:

1. Мкртчян Р.С. Проблеми кваліфікації вчинення насильства над військовополоненими та цивільним населенням / Р.С. Мкртчян // Електронне наукове видання «Юридичний науковий електронний журнал» № 5, 2014 р.- www. lsej.org.ua.

2. Мкртчян Р.С. Рішення підрозділів ДАІ МВС України як предмет оскарження в адміністративних судах / Р.С. Мкртчян // Наукові праці МАУП. № 44 (1) 2015 – с.83-89.

3. Мкртчян Р.С. Деякі питання перегляду судового рішення у справах щодо оскарження постанов підрозділів ДАІ МВС України / Р.С. Мкртчян // Журнал східноєвропейського права. № 14 2015 – с.154-159.

4. Мкртчян Р.С. Правові та організаційні заходи вдосконалення інституту оскарження рішень підрозділів ДАІ МВС України / Р.С. Мкртчян // Адміністративне право і процес № 1(11) - 2015 рік С.241-247.

5. Мкртчян Р.С. Особливості виконання судових рішень у справах щодо оскарження постанов підрозділів ДАІ МВС України / Р.С. Мкртчян // Електронне наукове видання «Юридичний науковий електронний журнал» № 2, 2015 р.- www. lsej.org.ua.

 


Вітаємо з початком нового навчального року

618180338

Адміністрація та викладачі Херсонського інституту МАУП вітають Всіх з початком нового навчального року і повідомлять, що 3 вересня 2012 року відбудуться наступні святкові заходи:

1. Урочисте вручення дипломів випускникам Херсонського інституту Міжрегіональної академії управління персоналом.

2. Інтерактивна лекція для студентів 1-4 курсів "МИ - УКРАЇНЦІ".

Чекаємо на Вас!!!


Колишні військовослужбовці опанували цивільну спеціальність

Відбувся черговий випуск колишніх військових, які пройшли 500-годинний курс перепідготовки за цивільними спеціальностями в рамках спільного проекту Міністерства соціальної політики України та ОБСЄ.

У Херсоні перенавчання військовослужбовців з числа звільнених у запас здійснювалося в Херсонському інституті Міжрегіональної академії управління персоналом за спеціальністю «Менеджмент фінансово-економічно діяльності».

Тридцяти одному випускнику вручені свідоцтва державного зразка та сертифікати Міністерства соціальної політики України.

«Якісна організація перепідготовки колишніх військових стала можливою завдяки сприянню відділу соціальної та професійної адаптації колишніх військовослужбовців Міністерства соціальної політики України, фінансовій підтримці ОБСЄ та злагодженій співпраці нашого інституту та Херсонського обласного відділення українського фонду соціальних гарантій військовослужбовців і ветеранів Збройних Сил», – зазначив директор Херсонського інституту МАУП, професор, кандидат юридичних наук, Заслужений юрист України Сергій Діденко. – Починаючи з 2008 року це вже дев'ята група слухачів, перепідготовка яких здійснена нашим навчальним закладом. Проект «Допомога в соціальній адаптації звільненим військовослужбовцям Збройних Сил України» на сьогодні є надзвичайно актуальним, так як наші слухачі опановують не тільки нові спеціальності, а й набувають впевненості в завтрашньому дні».


Сторінка 3 з 4

  • Страница: