Новости

Вибори Лідера студентського самоврядування

19 жовтня 2016 року в Херсонському інституті МАУП відбулися вибори Лідера студентського самоврядування. На зборах були присутні студенти, викладачі та представники адміністрації.

Вибори проводились згідно Положення про студентське самоврядування шляхом таємного голосування. Було подано дві заявки на посаду Президента студентського самоврядування: студентки ІІ курсу Козлова Ольга та Андрусенко Оксана.

В нелегкій, але чесній боротьбі перемогу одержала АНДРУСЕНКО ОКСАНА.

Вітаємо переможця та бажаємо успіху на обраному шляху!

 

 

 

 

 

 


Посвята першокурсників у студенти

 

 

28 вересня відбулася урочиста посвята першокурсників Херсонського інституту МАУП у студенти. Подія відбулася на Базі зеленого туризму «Чумацька криниця» (м. Олешки, урочище «Ближній карабай»), в затишному місці, в лісі серед кримської сосни. Організацією програми, яка включала в себе офіційну та розважальну частини, займалися викладачі та студенти старших курсів.

 

Спочатку всі першокурсники пройшли певні випробування на кмітливість, уважність, наполегливість. Участь у конкурсах показала, як за місяць навчання вони пізнали один одного, згуртувалися. Завершилася урочиста частина проголошенням клятви першокурсника та врученням символічних студентських атрибутів: Ключа знань, Студентського квитка та Залікової книжки.

 

Продовження програми було не менш цікавим та насиченим: різноманітні ігри (Alias, фрізбі та ін.), куштування страв, приготовлених на вогнищі (смачної шурпи, м'яса, овочів-гриль), солодкий стіл, фотосесія.

 

Набравшись сил, відпочивши душею, отримавши заряд бадьорості і незабутні враження від спілкування з природою та один з одним, студенти поверталися до Херсону в очікуванні нових цікавих поїздок, заходів та вражень.

                                                                                                                                                                              старший викладач

                                                                                                                                                                        кафедри менеджменту організацій

                                                                                                                                                                             Дуга В. О.


Тренінг "Знайомство"

 

 Тренінг для студентів-першокурсників

21.09.2016 року в Херсонському інституті МАУП відбулося заняття з елементами тренінгу «Знайомство». Мета заняття: оптимізація процесу адаптації студентів 1-го курсу до ВУЗу. В ході тренінгу студенти ближче познайомилися один з одним, розкрили свої творчі здібності, оволоділи прийомами ефективної взаємодії в групах. Протягом всього заняття підтримували позитивний емоційний фон, інтерес один до одного ведучі: Ліза, Оксана та Дмитро. Першокурсники активно, з легкістю та гумором бралися за виконання всіх завдань, отримавши при цьому заряд гарного настрою і цінні побажання щодо подальшого навчання.

 

 

 

 


Пошук роботи та місця проходження практики

http://neuvoo.com.ua/

 

 


Українсько-Польська програма з отримання вищої освіти без ЗНО

http://maup.com.ua/ua/navchannya-u-maup/abiturientam2/alternativa-zno/polska.html

 

 


Практичне заняття на базі готелю «IMPERIAL»

 

Практичне заняття на базі готелю «IMPERIAL»

 

Вже протягом багатьох років Херсонський інститут МАУП співпрацює з готельними та туристичними підприємствами міста Херсона. Цього разу студенти спеціалізацій «Менеджмент туризму та готельного бізнесу», «Управління персоналом та економіка праці» в ході практичного заняття відвідали міні-готель «IMPERIAL», що по вул. Ломоносова, 55. Готель розташований в районі Житлоселища і побудований у 2007 році, номерний фонд складається з 5 номерів – VIP-апартаментів в класичному стилі.

Під час заняття студенти переглянули номери, їх облаштування, ознайомилися з інженерно-технічним устаткуванням готелю: системою автономного тепло-, водопостачання, системою централізованого кондиціонування. Всі відмітили особливість в планувальнні приміщень – номери мають вихід на велику терасу, яка умебльована столами і стільцями з ротангу. Це дає можливість за певних погодних умов відпочивати та харчуватися на свіжому повітрі. А який гарний вид відкривається на Житлоселище з цих терас, особливо, коли весною цвітуть дерева..!

Сподобалося також естетично оформлене невеличке подвір'я готелю з альпійською гіркою і великою кількістю зелених насаджень. Студенти отримали інформацію про особливості планування та облаштування прилеглої до споруди готелю території: майданчика для паркування автотранспорту, входу в готель, гаражу, зон відпочинку.

Протягом заняття адміністратор готелю, яка має вже великий досвід роботи в аналогічних закладах розміщення, розповідала про особливості процесу управління готельним підприємством, цінову стратегію готелю, етапи технологічного циклу обслуговування гостей. Студенти отримали відповіді на питання і про кадрове забезпечення, створення відповідних умов праці для персоналу готелю.

Закінчилося заняття обговоренням особливостей функціонування готелю в сучасних умовах (позитивних та негативних моментів в діяльності закладу), висловленням думок про шляхи удосконалення функціонування готелю.

Маємо надію, що і надалі Херсонський інститут МАУП плідно співпрацюватиме з готельними підприємствами Херсона.

Старший викладач

кафедри менеджменту організацій

Дуга В.О.


Свято Масляної в Херсонському інституті

10 березня, студенти та викладачі ХІ МАУП приєдналися до святкування масляної неділі. Проведено ярмарку "Масляна", метою якої був збір коштів на подарунки для дітей хворих на лейкемію, які проходять лікування в дитячій обласній лікарні Херсона. Студенти та викладачі ХІ МАУП охоче взяли участь в організації та проведенні ярмарку, щоб подарувати частинку тепла цим дітям.

 


З наступаючим СВЯТОМ ВЕСНИ!

ШАНОВНІ НАШІ ЖІНКИ - КОЛЕГИ, СТУДЕНТКИ, МАМИ, БАБУСІ!

Вітаємо Вас із наступаючим Святом Весни!

Теплий промінь березневий
Розбудив дзвінку весну.
Ароматом квітів перших
День святковий огорнув.
Він вітання наші щирі
Передасть всім дамам милим,
Щоб жили в добрі і мирі
Щоб здійснились їхні мрії,
Щоб коханими були,
Щоб у радості цвіли.

 

З повагою,

директор  Діденко С.В. та всі чоловіки Хі МАУП.


З Новим роком!!!

 

Шановні викладачі, колеги, студенти, батьки!

Прийміть щирі вітання з наступаючим Новим 2016 роком та Різдвом!

Дай Боже Вам любові і тепла,

Добра в сім'ї і затишку в оселі,

Щоб щастя світла музика текла

В різдвяні свята, щедрі і веселі!

Хай здійснює бажання рік Новий,

Хай ваша родина процвітає,

З чудовим святом, радості і мрій

Ми щиро і сердечно Вас вітаєм!

З повагою та найкращими побажаннями,

Директор ХІ МАУП

Діденко Сергій Володимирович

 

 


Відбулася IІ Всеукраїнська науково-практична конференція з менеджменту «Сучасний менеджмент та адміністрування: теорія та практика»

 

 21 грудня 2015 року в Херсонському інституті МАУП відбулася IІ Всеукраїнська науково-практична конференція з менеджменту «Сучасний менеджмент та адміністрування: теорія та практика». Організатором конференції була в. о. завідувача кафедри менеджменту організацій, кандидат економічних наук Чумаченко Алла Сергіївна.

В рамках конференції було обговорено питання за трьома напрямами: актуальні напрями розвитку, сучасні парадигми стратегічного та корпоративного менеджменту, інноваційна економіка та інноваційний менеджмент в організаціях.

На завершення учасників конференції очікували сертифікати та солодкий стіл.

 

 

 

 

 


ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція "Сучасний менеджмент та адміністрування: теорія та практика"

 

ХЕРСОНСЬКИЙ ІНСТИТУТ

МІЖРЕГІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ

Кафедра менеджменту організацій

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі

IІ Всеукраїнської науково-практичної конференції

«Сучасний менеджмент та адміністрування: теорія та практика»

Конференція (дистанційна форма) відбудеться 21 грудня 2015 року в Херсонському інституті МАУП.

Мета конференції: підвищення інтересу дослідників до активної наукової діяльності у галузі менеджменту та адміністрування, а також сприяння формуванню наукових зв'язків між навчальними закладами та науковими установами України.

До участі в конференції запрошуються студенти, аспіранти, науковці ВНЗ та науково-дослідних установ, а також практичні працівники, які активно займаються зазначеними проблемами.

Під час проведення конференції планується робота з наступних напрямків:

1. Актуальні напрями розвитку теорії та практики управління.

2. Сучасні парадигми стратегічного та корпоративного менеджменту.

3. Інноваційна економіка та інноваційний менеджмент в організаціях.

Матеріали конференції (тези або стаття) будуть видані у збірнику наукових праць «Сучасний менеджмент та адміністрування: теорія та практика».

Текст тези або статті українською або російською мовою необхідно надіслати до 10 грудня 2015р. на електронну адресу оргкомітету Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

До матеріалів додається заповнена анкета учасника конференції, яка містить відомості про автора.

У випадку включення Ваших матеріалів до збірника, Вам необхідно буде сплатити:

- у разі написання тез (до 7 сторінок) - організаційний внесок у розмірі 150 грн., що включає в себе друк тез у збірнику та поштову розсилку;

- у разі написання статті (до 12 сторінок) – 20 грн. за сторінку, а також організаційний внесок у розмірі 50 грн., що включає в себе витрати на поштову розсилку.

Оплата здійснюється після отримання повідомлення про прийняття матеріалів до друку.

З питань конференції звертатися до оргкомітету конференції: Діденко Сергій Володимирович (0552) 45-47-63, Чумаченко Алла Сергіївна (050)8791668, Бовдир Олена Сергіївна (050)6376009; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Адреса оргкомітету: 73022, м. Херсон, вул. Червонопрапорна 37 / Тракторна 20, каб.107 (кафедра менеджменту організацій), Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .


В Херсонському інституті МАУП відбулися засідання державних екзаменаційних (кваліфікаційних) комісій

 

     У період з 30 вересня 2015 року по 8 жовтня 2015 року у Херсонському інституті Міжрегіональної Академії управління персоналом відбулися засідання державних екзаменаційних (кваліфікаційних) комісій зі встановлення відповідності рівня освітньої підготовки кадрів до вимог освітньо-професійної програми та присвоєння їм відповідних кваліфікацій (рівень «бакалавр», Спеціальності : Управління персоналом та економіка праці, Менеджмент організацій і адміністрування). Вітаємо всіх випускників із успішним складанням державних іспитів!

 

 


В Херсонському інституті МАУП відбулася посвята у студенти

 

30 вересня в Херсонському інституті «МАУП» відбулася посвята першокурсників в студенти. Викладачами інституту була організована поїздка на Базу зеленого туризму «Чумацька криниця», де власне, і відбулася урочиста подія.

Першокурсники пройшли випробування на стійкість, кмітливість та наполегливість. Програма дня була насиченою: розпалювання багаття, гра у волейбол, куштування шашлику та шурпи, гра у мафію, фотосесія логотипу МАУП із студентів, гра у «Крокодил» і, звичайно, солодкий стіл

Переповнені емоціями, згуртовані та трохи стомлені, студенти повернулися додому в очікуванні нових поїздок і подій в Херсонському інституті «МАУП».


УВАГА! Набір до магістратури

 

Увага!

Проводиться набір на освітньо-кваліфікаційний рівень «магістр»

До 1 жовтня проводиться набір на освітньо-кваліфікаційний рівень «магістр» на базі бакалавра або спеціаліста (спорідненої або неспорідненої галузі знань) за спеціальностями:

8.03010101. Соціологія

8.03050901. Облік і аудит

8.03050801. Фінанси і кредит.

Форма навчання – заочна,

термін навчання: від 1року 3місяців до 3років,

вартість навчання – 8800грн./рік

За додатковою інформацією звертатися до приймальної комісії інституту за телефонами:

0552 454763,

0552 461522,

099 2742175.


1 ВЕРЕСНЯ

 

       01 вересня 2015 року в стінах Херсонського інституту Міжрегіональної Академії управління персоналом відбулися урочисті заходи щодо початку нового навчального року. Адміністрація інституту привітала першокурсників, студентів інших курсів, викладачів та батьків зі Святом 1 вересня.

     Наприкінці свята присутні мали можливість ознайомитися із науковим та розважальним життям інституту, переглянувши фото-презентацію. 

       Після всіх урочистостей студенти відвідали підготовлену викладачами інституту патріотичну лекцію "Ми-українці" а також мали можливість познайомитись з кураторами своїх груп. 

       Пропонуємо фото-звіт зі свята «1 вересня».


1 вересня 2015р.

Шановні викладачі, студенти та гості Херсонського інституту Міжрегіональної Академії управління персоналом! 

Запрошуємо Вас на урочисті заходи присвячені святу «День знань», які відбудуться 1 вересня 2015р. о 10.00 в ауд.203

Керівництво інституту


16.07.2015 Херсонський інститут МАУП оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

 
16 липня 2015 року Херсонський інститут МАУП

оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

-  завідувач кафедри управління персоналом, економіки та підприємництва

-  завідувач кафедри менеджменту організацій.

 

Умови конкурсу передбачені Положенням ПОЛОЖЕННЯ ПРО КОНКУРС

Прийом документів

Кандидат на посаду завідувача кафедри, професора кафедри повинен мати вчене звання професора або науковий ступінь доктора відповідної галузі наук і стаж науково-педагогічної роботи за профілем кафедри у ВНЗ ІІІ – ІV рівнів акредитації не менше восьми років.

Кандидат на посаду завідувача кафедри, доцента кафедри повинен мати вищу освіту за фахом, не менше п’яти років науково-педагогічного стажу і ступінь доктора наук або звання доцента, старшого наукового співробітника, досвід викладацької, науково-дослідницької роботи.

Претендент на посаду подає секретарю комісії такі документи

1) заяву на ім’я директора про участь у конкурсі, написану власноруч;

2) заповнений особовий листок з обліку кадрів та власноруч написану автобіографію;

3) дві фотокартки розміром 4 x 6 см;

      4) копії документів про освіту, науковий ступінь, вчене звання, засвідчені у встановленому законодавством порядку;

5) копію паспорта громадянина України ;

6) список наукових праць, які свідчать про професійний рівень претендента;

7) матеріали про підвищення кваліфікації (стажування), перепідготовку, дипломи, сертифікати, свідоцтва та інші передбачені чинним законодавством України документи.

 Прийом документів до 28 серпня 2015 року

За довідками звертатись за телефоном: 454763.

 Українсько-польська програма з отримання вищої освіти без ЗНО

Метою проекту створення Польсько-Українського культурно-освітнього центру при МАУП є підготовка конкурентоспроможних спеціалістів згідно з європейськими стандартами, а також адаптація українських студентів до життя та роботи у європейському демократичному суспільстві.

Інтегрований навчальний план МАУП та Університету менеджменту в місті Легніца (Польща), лекції та семінари від кандидатів та докторів наук України й Польщі, актуальні знання та вміння – все це робить процес навчання ефективнішим.

Вища освіта без ЗНО

Цього року в МАУП буде відкрито Польсько-Український культурно-освітній центр, що дасть особливі переваги для студентів. Для навчання у центрі не треба здавати ЗНО! Зарахування відбувається за наданням атестату про повну середню освіту та результатами співбесіди.

Після першого року дистанційного навчання кожен студент може перевестись на другий курс до Міжрегіональної Академії управління персоналом, або до Університету менеджменту у Польщі, де продовжить навчання до ступеня бакалавра.

Навчання до ступеня бакалавра ведеться за такими спеціальностями:

- Маркетинг;

- Правознавство;

- Соціологія;

- Правоохоронна діяльність;

- Управління засобами виробництва;

- Політологія;

- Філологія;

- Управління бізнесом;

- Управління персоналом.

Сфера діяльності випускників може бути досить широкою: від банківських і фінансових організацій до великих і середніх фірм та підприємств на ринку Європи.

Університет менеджменту (WSM w Legnicy) в м. Легниця

був заснований в 1990 році й зараз є одним із авторитетніших університетів Польщі, який готує бакалаврів та магістрів суспільних наук, менеджменту та правознавства. Навчальний заклад надає освіту за двома формами: очною та заочною. По закінченню навчання кожен студент отримує диплом державного зразка, відповідний всім стандартам ЄС.

Університет менеджменту в Легниці – це перший приватний ВНЗ у Польщі, що почав приймати студентів на навчання без вступних іспитів. З 2015 року для того, щоб вступити до Університету, потрібно лише пройти співбесіду. Представники ВНЗ говорять, що це робиться виключно для того, щоб визначити потреби майбутніх студентів.

Випускників WSM можна зустріти в багатьох приватних компаніях та державних установах Польщі, Чехії, Німеччини та інших країнах ЄС. Багато з них працюють на управлінських та виконавчих посадах або ж почали свій власний бізнес. Випускники високо цінують якість знань та практики в Університеті. Вони підкреслюють професіоналізм викладачів, актуальність навчальних програм та отриманих навичок, які вони активно використовують у своїй професійній діяльності. Переважна більшість випускників Вищої Школи Менеджменту в Легниці легко знаходять роботу за кордоном завдяки ґрунтовній підготовці та відповідності диплому вимогам ЄС.

Навчання у Польщі

Як відомо, Польща є членом ЄС з 2004 року. Це індустріальна країна з економікою, що динамічно розвивається. За останні роки багато студентів з України обирають для навчання саме польські ВНЗ, бо ціни в них доступніші, ніж в університетах інших країн Євросоюзу, а якість отриманих знань – на високому рівні.

На даний час приєднання України до Болонського процесу і до спільного європейського освітнього простору надало можливість для налагодження прямих освітніх, наукових та культурних зв'язків з навчальними закладами Євросоюзу, інтеграції навчальних планів та освітніх програм.

Абітурієнти мають надати наступні документи:

1. Атестат – оригінал та нотаріально засвідчений переклад атестату англійською мовою (2 примірники);

2. Додаток до атестату (перелік предметів з оцінками) – оригінал та нотаріально засвідчений переклад додатку до атестату англійською мовою (2 примірники);

3. Паспорт – оригінал та копія (2 примірники);

4. 6 фото 3х4 (матових) та одне фото 37х52 мм.

5. Медична довідка за формою 086-у.

Абітурієнти подають також заяву про прийняття на навчання та особисту анкету, яка надається Вищою Школою Менеджменту в Легниці.

Річна вартість навчання складається 9000 грн. + 300 євро.


Щодо скорочення мережі вищих навчальних закладів

На початок 2014/2015 навчального року в системі вищої освіти України функціонувало 664 вищих навчальних закладів різних форм власності і підпорядкування.

З набуттям чинності Закону України «Про вищу освіту» 368 навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації (коледжі, училища, технікуми) мають до 2016 року визначитись щодо набуття статусу вищого навчального закладу шляхом отримання відповідної ліцензії на підготовку фахівців освітнього рівня молодшого бакалавра (бакалавра). Якщо такі вищі навчальні заклади протягом п'яти років строку дії ліцензії на підготовку фахівців освітньо-професійного ступеня молодшого бакалавра не отримають ліцензію на підготовку освітнього ступеня бакалавра, вони будуть віднесені до системи професійно-технічної освіти.

 

Урядом 25 березня 2015 р. № 412 прийнято розпорядження Кабінету Міністрів України «Про реорганізацію Львівської державної фінансової академії», яким приєднано Львівську державну фінансову академію до Львівського національного університету імені Івана Франка та 27 травня 2015 р. № 547 реорганізовано державний вищий навчальний заклад «Міжгалузева академія управління» шляхом приєднання до Київського національного університету технологій та дизайну.

 

У період з січня 2014року по червень 2015 року з 25 філій Європейського університету за рішенням засновників університету ліквідовано та припинили освітню діяльність з надання освітніх послуг 12 філій:

 

Міжгірський консультаційний центр;

 

Тернопільська філія, Кримська філія;

 

Севастопольська філія;

 

Херсонська філія;

 

Ялтинська філія;

 

Вінницька філія;

 

Конотопська філія;

 

Кузнецовська філія;

 

Нетішинська філія;

 

Одеська філія;

 

Полтавська філія.

 

31 березня 2015 року на засіданні Акредитаційної комісії України ухвалено рішення щодо анулювання ліцензій для п'ятнадцяти філій та відокремлених структурних підрозділів, зокрема:

 

Броварського коледжу Київського університету культури;

 

Відокремленого підрозділу «Херсонський факультет менеджменту і бізнесу Київського університету культури»;

 

Коледжу Харківської академії перукарського мистецтва Київського університету культури;

 

Харківського коледжу Київського університету культури;

 

Відокремленого підрозділу «Харківський факультет менеджменту і бізнесу Київського університету культури»;

 

Відокремленого підрозділу «Броварський факультет менеджменту і бізнесу Київського університету культури»;

 

Кримського коледжу Київського університету культури;

 

Відокремленого підрозділу «Кримський факультет менеджменту і бізнесу Київського університету культури»;

 

Відокремленого підрозділу «Кіровоградський факультет менеджменту і бізнесу Київського університету культури»;

 

Кіровоградського коледжу Київського університету культури;

 

Черкаського коледжу Київського університету культури;

 

Відокремленого підрозділу «Черкаський факультет менеджменту і бізнесу Київського університету культури»;

 

Коледжу Одеської академії перукарського мистецтва Київського університету культури;

 

Одеського коледжу Київського університету культури;

 

Відокремленого підрозділу «Одеський факультет менеджменту і бізнесу Київського університету культури».

 

28 травня 2015 року на засіданні Акредитаційної комісії України також ухвалено рішення щодо анулювання ліцензій для 17 філій та відокремлених структурних підрозділів за заявами вищих навчальних закладів, зокрема:

 

Білоцерківської філії Приватного вищого навчального закладу «Університет сучасних знань»;

 

Відокремленого підрозділу «Запорізький факультет менеджменту і бізнесу Київського університету культури»;

 

Запорізького коледжу Київського університету культури;

 

«Міжрегіональна академія управління персоналом» анулювати ліцензію для регіональних підрозділів:

 

Березанська філія Приватного акціонерного товариства «Вищий навчальний заклад «Міжрегіональна Академія управління персоналом»;

 

Білоцерківська філія Приватного акціонерного товариства «Вищий навчальний заклад «Міжрегіональна Академія управління персоналом»;

 

Дніпродзержинський інститут економіки та менеджменту імені Северина Наливайка Приватного акціонерного товариства «Вищий навчальний заклад «Міжрегіональна Академія управління персоналом»;

 

Закарпатський інститут імені Августина Волошина Приватного акціонерного товариства «Вищий навчальний заклад «Міжрегіональна Академія управління персоналом»;

 

Ковельська філія Приватного акціонерного товариства «Вищий навчальний заклад «Міжрегіональна Академія управління персоналом»;

 

Конотопська філія Приватного акціонерного товариства «Вищий навчальний заклад «Міжрегіональна Академія управління персоналом»;

 

Криворізький інститут ім. Петра Калнишевського Приватного акціонерного товариства «Вищий навчальний заклад «Міжрегіональна Академія управління персоналом»;

 

Полтавська філія Приватного акціонерного товариства «Вищий навчальний заклад «Міжрегіональна Академія управління персоналом»;

 

Сумський інститут Приватного акціонерного товариства «Вищий навчальний заклад «Міжрегіональна Академія управління персоналом»;

 

Черкаський інститут Приватного акціонерного товариства «Вищий навчальний заклад «Міжрегіональна Академія управління персоналом»;

 

Відокремленого підрозділу «Горлівський технікум Луганського національного аграрного університету» та Відокремленого підрозділу «Політехнічний коледж Луганського національного аграрного університету»;

 

Кримського гуманітарного факультету Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова;

 

Філія Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова в м. Прага.

 

 

 МАУП запрошує на навчання без сертифікатів ЗНО

 

 

Сьогодні дуже багато хто розглядає перспективу навчання за кордоном: це дозволяє отримати міжнародний диплом, міжнародний досвід, удосконалити знання мови. Однак у багатьох абітурієнтів є причини, через які бажання залишається всього лише бажанням: висока вартість навчання за кордоном, недостатній рівень мовної підготовки та складання ЗНО на низькому рівні, іноді небажання і побоювання батьків відпускати дітей відразу після школи в самостійне життя за кордон.

У червні 2013 року між Університетом Нікосії (Республіка Кіпр) і МАУП були досягнуті домовленості про співпрацю щодо створення кіпрсько-українського культурно-освітнього центру Університету Нікосії (UNIC) при Міжрегіональній Академії управління персоналом.

Університет Нікосії є найбільшим і найавторитетнішим недержавним університетом на Кіпрі, який готує бакалаврів, магістрів та докторів філософії і уповноважений видавати дипломи державного зразку відповідно до стандартів Європейського Союзу. Диплом Університету Нікосії визнається не тільки в країнах ЄС, а й у всьому світі. Університет Нікосії є членом Європейської асоціації університетів, а його представник головує в комітеті UNESCO з питань гуманітарної освіти та міжкультурного спілкування.

UNIC є активним учасником науково-дослідних програм, які субсидуються Європейським Союзом, а також програм обміну студентами ERASMUS. Крім того, цей навчальний заклад відзначено нагородою "GLOBAL 500" за досягнення у сфері захисту навколишнього середовища. Університет Нікосії акредитований за чотирма основними напрямками: бізнес-науки, прикладні та інженерні науки, гуманітарні науки, педагогічні науки. Близько 20% з 5 тисяч студентів Університету Нікосії - іноземці з більш ніж 60 країн світу.

Як відомо, Республіка Кіпр є членом ЄС з 2004 року. Країна з великим діловим, туристичним і фінансовим центром, яка пов'язує Європу, Азію і Близький Схід.

Приєднання України до Болонського процесу і до спільного європейського освітнього простору надало можливість для створення прямих освітніх, наукових і культурних зв'язків з вузами ЄС, інтеграції навчальних планів та освітніх програм.

Створення при МАУП кіпрсько-українського навчально-освітнього центру Університету Нікосії відкриває нові перспективи для абітурієнтів та студентів України у сфері дистанційно-освітнього навчання за програмою подвійного диплому МАУП і UNIC.

Зарахування на навчання в культурно-освітньому центрі Університету Нікосії проводиться на підставі атестата про повну середню освіту за результатами співбесіди (без сертифікатів ЗНО). Абітурієнти можуть почати заочно-дистанційне навчання в Університеті Нікосії на базі структурного підрозділу МАУП у місті Херсоні на рідній мові. Після першого курсу студенти можуть продовжити навчання в Херсонському інституті МАУП і по закінченню отримати диплом державного зразку.

Навчання ведеться за такими спеціальностями:

- Ділове адміністрування;

- Облік і аудит (Бухгалтерська справа);

- Менеджмент туризму та готельного бізнесу;

- Країнознавство;

- Міжнародний маркетинг і реклама.

Прийом документів починається з 10.07.2015 року.

Абітурієнти повинні надати наступні документи:

1. атестат - оригінал і нотаріально завірений переклад атестата на англійську мову (2 примірники);

2. додаток до атестату (перелік предметів з оцінками) - оригінал та нотаріально завірений переклад на англійську мову (2 примірники);

3. паспорт - оригінал і копія (2 примірники);

4. ідентифікаційний код (копія);

5. 6 фото (матових);

6. медична довідка 086-О(У).

За додатковою інформацією можна звернутися за адресою: м Херсон, вул. Червонопрапорна, 37, або за тел.: (0552) 46-15-22, 45-47-63, також на сайті: www.maup.net.ua.


Сторінка 2 з 5

  • Страница: