бухгалтерія

           Зінченко Юлія Валеріївна - головний бухгалтер Херсонського інституту Приватного акціонерного товариства "Вищий навчальний заклад" Міжрегіональна Академія управління персоналом" в 2007 році закінчила Херсонський національний технічний університет за спеціальністю "Облік і аудит". В 2013 році вступила на заочне відділення до Херсонського інституту МАУП за спеціальністю "Менеджмент організацій і адміністрування".

     Юлія Валеріївна працює на посаді головного бухгалтера Херсонського інституту МАУП з травня 2009 року. Здійснює організацію і ведення бухгалтерського та податкового обліку фінансово-господарської діяльності інституту відповідно чинних нормативних актів, а також контроль за економним використанням матеріальних, трудових і фінансових ресурсів. Головний бухгалтер у своїй роботі керується чинним законодавством України, Статутом Академії, положенням про Херсонський інститут Академії, рішеннями, наказами та розпорядженнями керівних органів Академії та Херсонського інституту, іншими нормативними документами, посадовою інструкцією.   

     Лукащук Ольга Олександрівнабухгалтер Херсонського інституту Приватного акціонерного товариства "Вищий навчальний заклад" Міжрегіональна Академія управління персоналом" в 2008 році закінчила Херсонський національний технічний університет за спеціальністю "Облік і аудит". В 2013 році вступила на заочне відділення до Херсонського інституту МАУП за спеціальністю "Менеджмент організацій і адміністрування".

     Ольга Олександрівна працює на посаді бухгалтера Херсонського інституту МАУП з липня 2008 року. Здійснює нарахування та контролює своєчасну оплату за навчання студентами інституту. Відповідає за складання первинних документів та дотримання касової дисципліни інституту, відповідно чинного законодавства України.

imgonline-com-ua-compressedGUXK0c1NvOTt